Gübre fiyatlarına 1 günlük özel kampanya! İşte Gemlik Gübre 9 Şubat kampanyalı satış fiyatı!

Gübre fiyatlarına hükümetten köklü bir çözüm gelmezken, firmalar yaptıkları günlük kampanyalarla gübre fiyatlarında kısmi indirme gitmeye devam ediyor. Gemlik Gübre, bir günlük kampanya ile üre gübresinin fiyatını peşin satışta 9 bin 244 TL’ye düşürdü.

Gübre fiyatlarına 1 günlük özel kampanya! İşte Gemlik Gübre 9 Şubat kampanyalı satış fiyatı!
banner282

Gemlik Gübre, üre gübresinde bir günlük kampanya yaptı. Yapılan kampanyada, peşin, 30, 90 ve 180 gün vadeli fiyatlar dikkat çekti. Buna göre peşin satışta üre gübresinin fiyatı 9 bin 244 TL’ye düşerken, 30 gün vadeli satışta ise 9 bin 506 TL/Ton olacak. Üre gübresinin fiyatı 90 gün vadelide 9 bin 786 TL/Ton, 180 gün vadeli de ise 11 bin 184 TL/Ton olarak uygulanacak.

TÜRK ÇİFTÇİSİNİ KORUMAK İÇİN 1 GÜN GEÇERLİ ÖZEL KAMPANYA

Gemlik Gübre, bayilere gönderdiği fiyat listesinde kampanyanın gerekçesini şu şekilde açıkladı: “Türk çiftçisini, Türk tarımını korumak ve desteklemek adına, şirketimizin ithal ederek tedarik ettiği Granül Üre %46 gübresi için 09.02.2022 (Çarşamba) tarihinde 1 gün geçerli olacak sizlere özel kampanya başlatılmıştır” denildi.

KAMPANYALI SATIŞLA İLGİLİ TL VE DOLAR BAZINDA FİYAT LİSTESİ YAYINLANDI

Kampanyanın detayında ise üre gübresinin kampanyalı satış fiyatı ile ilgili olarak ‘TL’ ve ‘Dolar’ bazında fiyat listesi yayınlandı. Buna göre üre gübresi 9 Şubat’a özel peşin satış fiyatı 9 bin 244 TL, dolar bazında ise 695 dolar olacak.

BAYİLER SADECE 1 KAMYON TALEP EDEBİLECEK

Bayiler kampanyadan en fazla 1 kamyon olarak yararlanabilecek.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2022, 12:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay kurtuluş
Tuncay kurtuluş - 4 ay Önce

2600 tl olan gubre bu yil 10000 tl bizim zihnimizde fiyat oluşturmaya çalışan bütün reklamlarınızı alın başınıza çalın çay muhtahsil leri olarak gübre vurmaya ağız anlayamıyorsun herhalde sessiz çiğlığımızı herkes duyacak şubat ayında başlayan gübre alımları vatandaş tarafından talep olmadığı için başlıyamıyor alın gübre nizi sabah kavvaltısında yersiniz eski fiyat dan almamız bile mümkün değil çünki geçen yil özel sektör tarafından soyulduk çay mahsülü nü maliyetin altına aldılar devlet bir kanunla taban fiyatı belirliyemedi tefeçi tüççarın vicdanına birakıldık 10 dönüm çaylığın işçi de kullanıyorsa yillik maliyeti 100 bin tl alın çaylıklar sizin olsun bu sessiz çiğlığı mayis da herkes duyacak

Üretici
Üretici - 4 ay Önce

Hangi bayi kampanyalı satacak. Af olsun biz algıyla gübre atamıyoruz hep para istiyorlar.. Hemide tinko.

ali
ali - 4 ay Önce

o bir gün bayi içindir. Çiftçiye indirimli ürün düşmez.....

Adalet
Adalet - 4 ay Önce

çiftçiyi korumakmış busene gübere atmıyoruz

Maruf Özdaş
Maruf Özdaş - 4 ay Önce

bayiye vereceğinize direk çiftçiye verin bayi o fiyattan çiftçiye verir mi

Rasim tuna
Rasim tuna - 4 ay Önce

Tùrk çiftçisi bayilere 1gùnlùk indirimle basil korunuyor

Mehmet
Mehmet - 4 ay Önce

Nası kampanyaymış kimsenin haberi yok tunik bu 1 günlük indirimi kullanır artık

Orhan sevindim
Orhan sevindim - 4 ay Önce

Allahtan bankalar var işimiz zor birinden alıp birine borcu kapatıyorum 4 ton gübresi gidiyor bu fiyata çok gübresi alam


banner151