Gıda Kontrol Genel Müdürü Tarım İl Müdürlüğünü ziyaret etti

Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin, Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Eskişehir'de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Gıda Kontrol Genel Müdürü Tarım İl Müdürlüğünü ziyaret etti
banner200

İl Müdürlüğü Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılan istişare toplantısına İl Tarım ve Orman Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Gıda ve Kontrol Laboratuvar Müdürü Bekir Mutlu, İl Müdürü Yardımcıları Rıdvan Akpolat, Kemal Çevik ve Murat Eren ve tüm Şube Müdürleri ile Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Tarım Müdürleri katıldı.

Eskişehir'de bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan projeleri İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş aktarırken Şube Müdürleri de konularıyla ilgili sunumlarını gerçekleştirdiler. Ardından Eskişehir özelinde karşılaşılan sorun ve talepler görüşüldü. Toplantıyla ilgili notlarını alan Genel Müdür Seçkin, özellikle Eskişehir'de hazırlanacak projeler ile ilgili tüm destekleri sağlamaya hazır olduklarını ifade etti. Toplu fotoğraf çekimiyle toplantı sona erdi. Eskişehir'e gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerinden dolayı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin’e teşekkür etti. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251