Fahrettin Poyraz’da Devlet Denetleme Kurulu rahatsızlığı! Denetçileri anlık takip ediyor!

Tarım Kredi Kooperatiflerinin hukuksuz genel müdürü Fahrettin Poyraz'ın, merkez birliği ve iştirakleri denetime alan Devlet Denetleme Kurulu denetçilerinin yaptıkları inceleme ve denetimleri günlük takip ettiği ortaya çıktı.

Fahrettin Poyraz’da Devlet Denetleme Kurulu rahatsızlığı! Denetçileri anlık takip ediyor!
banner200

ÖZEL HABER / Devlet Denetleme Kurulu’ndan gelen denetçiler, Tarım Kredi Kooperatiflerinde ve bağlı iştiraklerinde incelemelerine devam ederken, hukuksuz Genel Müdür Fahrettin Poyraz’ın yapılan denetim ve incelemelerden ciddi bir şekilde rahatsızlık duyduğu ortaya çıktı. Denetçilerin yaptığı inceleme ve denetimleri özel kalem müdürü aracılığıyla uzaktan adım adım takip eden Poyraz’ın, yakın çevresindeki ekibinden de günlük rapor aldığı kaydediliyor. 

TEDİRGİNLİĞİNİ ORTAYA KOYDU 

Devlet Denetleme Kurulu denetçilerinin özellikle ekoop programından hangi hesaplara ve bilgilere baktıklarının loğlarının Dijital Dönüşüm Daire Başkanlığındaki çalışanlar aracılığıyla özel kalem müdürüne ulaştırıldığı ve özel kalem müdürünün de bu bilgileri Fahrettin Poyraz ile paylaştığı kaydediliyor. Fahrettin Poyraz’ın denetçilerin inceleme yaptıkları hesapları ve evrakları günlük olarak takip etmesi, yapılan denetimden duyduğu rahatsızlık ve tedirginliği ortaya koyuyor. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ne yapsa boş gittiler inşallah
Ne yapsa boş gittiler inşallah - 4 hafta Önce

Ne yapsalar boş gittiler inşAllah filmin sonu haklarımız haram olsun

Hadi oradan!
Hadi oradan! @Ne yapsa boş gittiler inşallah - 4 hafta Önce

Aga gitmek istese bile, onun kuyruğuna yapışanlar izin vermezler buna. Bunların aşkı çıkar, menfaat, koltuk vs. Adamlar kapılarındaki arabaların marşına basmadılar neredeyse 3 yıldır. Kurumun arabası, yakıtı. Sorsan sakal sünnetini anlatırlar bir saat. Farzları çiğne, haramları götür ve milletin dilinde bu dindarlar böyle zaten diye sakız ver, yatacak yerleri yok bunların. Din-i-dar ve muhafazar-kâr- demek doğrusudur vesselam.

şokk şokkk
şokk şokkk - 4 hafta Önce

Denetmenlere acik cagrim.bayramalinin ciflige cevirdigi bizim toptan şok makrodan kovulanlari mudur yaptigi market dagitim depolarinda ve marketlerdeki depo sayim aciklari ve usulsuz imhalarida bi el atin.neler cikacak.

Tahsin
Tahsin - 4 hafta Önce

Denetciler marketlere yuksek fiyattan alim yapilan sebze meyve imhalarinada baksinlar.Yuzlerce ton imhalar.yatacak yeriniz yok.sizin.

Şakir
Şakir - 4 hafta Önce

İştirakler müdürünede talimat verilmiş iştiraklerle ilgili müfettişler ne Bilgi isterse ilk önce muhasebe daire başkanının olurundan geçip özel kaleme Bilgi verilip daha sonra müfettişlerin değil kendi istedikleri gerçeği yansıtmayan veriler müfettişlere Bilgi olarak sunuluyor.

Kemal
Kemal @Şakir - 3 hafta Önce

Kurumu zaten özel kalem ve cemaat yönetiyor personel alımından tutun atamalara kadar

Poyraz
Poyraz - 4 hafta Önce

Market ve depolarda buyuk yolsuzluk ve aciklarin oldugu yuksek sesle dile getiriliyor.İstanbul Diyarbakir,İzmir,Bursa ,Ankara ve Konya dagitim depolar ozellikle.İstanbul,Konya,Bursa,İzmir marketler

Eden bulur dünyası
Eden bulur dünyası - 4 hafta Önce

Çok mazlumun ahını aldılar suçsuz çalışkan insanların itibarlarını düşünmeden kedi yavrusu gibi sokağa attılar dinlemediler raporları önlerine koyup okumadılar bile ama arkasını kime dayadıkları belli olmayan şahısların belgeli kanıtlı suçlarını kapattılar bişeyi hesaplayamadılar Allahın adaletini zamanı gelince bütün belgeler çıkar elbet az bir zamanı var

Dikkatli olun ddk şoklar adamı
Dikkatli olun ddk şoklar adamı - 4 hafta Önce

Bu gelenler Tarım kredinin müfettişlerine benzemez adamı şoklar. Sakın bilgiyi başkasına vermenizi tespit ederlerse sizi faho kurtaramaz. Aman ha...

Telaş
Telaş - 4 hafta Önce

Telaş başladı merkez birliğinin köşeye sıkışmasıyla bölgelerde de telaş hat safhada


banner151

banner251