Eski Tarım Bakanı Faruk Çelik'in başdanışmanı Ali Koyuncu vefat etti

Eski Tarım ve Orman Bakanı Faruk Çelik'in başdanışmanı ve Bakanlık müşaviri Ali Koyuncu tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Eski Tarım Bakanı Faruk Çelik'in başdanışmanı Ali Koyuncu vefat etti
banner200

Ankara Güven Hastanesi'nde kanser tedavisi gören AK Parti'nin 23. Dönem Bursa Milletvekili Ali Koyuncu vefat etti. Ali Koyuncu'nun cenazesi bugün öğle namazının ardından Ormankadı Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Ömer Çelik, "23. Dönem Bursa Milletvekilimiz Ali Koyuncu’nun vefatından derin bir üzüntü duyuyoruz. Merhum Ali Koyuncu’ya Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Başımız sağ olsun" mesajını paylaştı.

ALİ KOYUNCU KİMDİR?

Ali Koyuncu'nun TBMM'de yer alan özgeçmişi şöyle: "Ali Koyuncu, 3 Şubat 1968'de Bursa Mustafakemalpaşa'da doğdu. Babasının adı Veli, annesinin adı Sacide'dir. Ticaret ve Tarımcı; Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset ve Liderlik Okulu'nu bitirdi. Tarım, hayvancılık ve ticaret işleriyle uğraştı. Türkiye Süt Üreticileri Birliği Genel Başkanlığı görevini yürüttü. Türkiye Sivil Toplum Platformu Kurucu Üyeliği, TOBB İçecek Sektör Temsilciliği, Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Ankara Delegeliği, Ziraat Odası, Pankobirlik ile Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Üyeliği görevlerinde bulundu. Eski Tarım ve Orman Bakanı Faruk Çelik'in Bakanlığı döneminde Bakanlık müşaviri ve Bakan Başdanışmanlık görevlerinde bulundu. Tarım, hayvancılık, zirai ekipman ve New Holland traktör bayisi. Koyuncu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Tarımdan Haber ailesi olarak Ali Koyuncu'ya Allah'tan rahmet ailesine ve dostlarına sabr-ı cemil niyaz ederiz.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2021, 12:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Herkesin sonu
Herkesin sonu - 5 ay Önce

Allah rahmet eylesin

Yaşar Terzi
Yaşar Terzi - 5 ay Önce

İyi bir insandı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

GİZLİ NO
GİZLİ NO - 5 ay Önce

tarim krediye genel mudur olcakti. kriptolar izin vermedi. Allah rahmet eylesin..

banner251