Ekilmeyen bir karış toprak kalmayacak!

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Milli Tarım Projesi ile bir karış toprağın dahi zayi olmayacağını ve her karış toprağın ekilip, üretime katılacağını vurguladı.

Ekilmeyen bir karış toprak kalmayacak!
banner200
banner217

İzmir'in Kınık ilçesinde Tarımsal Kalkınma Kooperatifi'ni ziyaret eden Ali Sürekli, kırsalda kalkınma olmadan ülke kalkınmasının olamayacağı bilinciyle çalıştıklarını ifade etti. Sürekli, "Hükümet olarak Milli Tarım Projesi ile bir karış toprağın dahi zayi olmadığı, her karış toprağın ekildiği, üretime katıldığı bir projeyi hayata geçirdik. Tarıma ve üreticiye kalkınması, refah düzeyinin artması için destek veriyoruz" açıklamasını yaptı.

KIRSALA BÜYÜK YATIRIM

“Hükümetimiz 15 yıl içinde 103 milyar lira tarımsal destek verdi ve bu artarak devam ediyor" diyen Sürekli, “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız bünyesindeki kırsal kalkınma vasıtasıyla kırsaldaki yatırımlar için ise 3 milyar 200 milyon lira destek vermiştir" ifadesini kullandı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu fiyatlarla gel sen ek
Bu fiyatlarla gel sen ek - 3 yıl Önce

Kravatı takıp ucuz gıda yiyorsan bilki hak yiyorsunuz ithal ederek sonra bize ekin biçin üretin diyorsunuz gel bu maliyetlerle sen ek biç ne Ekcem karışamazsın serbest ticarette fabrikatörlerin eline bıraktınız fiyatları adamlar malı pazarlamayı bilmiyorsa kusura bakma bende ekmiyorum serbest ticaret sonuçta karışamazsın ne kadar insan varsa da örgütlüyoruz ya devlet elini taşın altına koyacak yada fabrikalar malı düzgün pazarlıyacak ekmiyoruz ektiremezsiniz.

Hazine arazilerin
Hazine arazilerin - 3 yıl Önce

Hazine arazilerin satışı bekliyoruz çiftçi olarak reziliz bakanım çks yok diye bankalar kredi vermiyor

- 3 yıl Önce

Sen ek biç ozaman ağa bir karış ekilmemiş toprak kamaycakmış hah

İşi bilmeyenle iş zor yapılır
İşi bilmeyenle iş zor yapılır - 3 yıl Önce

Bu vekil arkadaş haritadan karışlıyor galiba bu karışlarını. Yanlış politikalar yüzünden ekilen alan kadar, ekilmeyen, işlenmeyen ve yarım işlenen alanlar var.

banner151

banner251