Doğu Perinçek mağdur çiftçilere söz verdi: Taleplerinizi Cumhurbaşkanına ileteceğim

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, tarım ve gıdanın önemine işaret ederek Tarım Kredi mağduru çiftçilerin sorunlarını ve görüşme taleplerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ileteceğini belirtti. Mağdur çiftçiler adına Perinçek'i ziyaret eden Amasyalı çiftçi Ömer Sarı, ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu.

Doğu Perinçek mağdur çiftçilere söz verdi: Taleplerinizi Cumhurbaşkanına ileteceğim
banner200

ÖZEL HABER / Tarım Kredi'de uygulanan yüksek faizden dolayı icralık duruma gelen ve bundan dolayı traktör ve tarım arazileri haczedilen çiftçilerin mücadeleleri devam ediyor. Çiftçinin mücadesi sonucunda aylar sonra borç yapılandırılmasıyla ilgili taslak Meclis'e sevkedilirken, biriken faizlerin silinmemesi ve yapılandırmanın ilk taksitinde borcun 1/3'ünün ödenecek olması gibi unsurlardan dolayı taslak çiftçinin beklentisinin gerisinde kaldı. Taslağın bu şekliyle yasalaşması durumunda getirilecek yapılandırmanın çiftçinin hiç bir yarasına merhem olmayacağına dikkat çeken mağdur çitftçiler, milletvekillerine ulaşarak tepkilerini dile getiriyorlar. TBMM'de Tarım Komisyonu üyesi milletvekilleri ile bire bir görüşen mağdur çiftçiler, sorunlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'a da ulaştırılması için Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i ziyaret ederek destek istemişlerdi. 

DOĞU PERİNÇEK ÇİFTÇİNİN BEKLENTİLERİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A İLETECEĞİNİ BELİRTTİ

Mağdur çiftçiler adına Perinçek'i ziyaret eden Amasyalı çiftçi Ömer Sarı, görüşmenin ardından whattsapp grubunda yaptığı açıklamada Perinçek'in kendilerine söz verdiğini, çiftçinin yaşadığı mağduriyeti ve görüşme taleplerini Cumhurbaşkanı Erdroğan'a ileteceğini belirttiğini kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Euzübillahimineşşeytanirracim
Euzübillahimineşşeytanirracim - 6 ay Önce

Şeytan bunları görünce saklanıyordur, bunlar beni bile halleder diye korkuyordur zahar.

sadi kara
sadi kara - 6 ay Önce

sn perinçek senden gelecek iyilik kalsın biz çiftçilere lazım degil ölürüz daha iyi

tarla suyunu hesçilere peşkeş çekenlerlemi sorunu çözeceksiniz
tarla suyunu hesçilere peşkeş çekenlerlemi sorunu çözeceksiniz - 6 ay Önce

sulama kanalımız hesçilere hizmet edecek diye sulamalarımıza geç izin verdiler şu an millet su kavgası yaşıyor hesçiler yüzünden....yer denizli gökpınar sulama ve bereket sulama kanalları..yazıklar olsun sana satılmış devlet su işleri ...utanmaz dsi...kaya bey hak yeme bak uçagın düşüyormuş tarım bakanıylaççççköylünün suyunu hesçilere peşkeşi bırakın hak ettiğinizi bulacakmışsınız Allah size ders vermiş..anlayana.....anlamazsınızda ......

banner151

banner251