Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye tarımda patlama üzerine patlama yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye tarımda Allah'ın izniyle patlama üzerine patlama yapacak ve dünyanın sayılı tarım ülkelerinden biri haline gelecek" dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye tarımda patlama üzerine patlama yapacak
banner200

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da 75. Yıl Cumhuriyet Anfi Tiyatro ve Kültür Merkezi'nde AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü programında konuştu. Erdoğan, konuşmasında "Türkiye tarımda Allah'ın izniyle patlama üzerine patlama yapacak ve dünyanın sayılı tarım ülkelerinden biri haline gelecek" dedi. 

Erdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Türkiye'nin 14 Ağustos 2001'den bugüne kadar neler yaşadığını asla unutmamalıyız. Özellikle 3 Kasım 2002 seçimlerinin ardından AK Parti'yi, hükümet eden ama iktidar olamamış bir parti haline dönüştürmek için oynanan oyunları hep aklımızda tutmalıyız."

TÜRKİYE ELEKTRİKLİ ARAÇLAR KONUSUNDA DÜNYADA LİDER ÜLKELERDEN BİRİ HALİNE GELECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah 2022 yılı sonunda aracımız banttan inecek ve ülkemiz elektrikli araçlar konusunda dünyada lider ülkelerden biri haline gelecektir." dedi. 

Erdoğan şunları kaydetti:

"Ana muhalefet 'IMF'den borç alın.' diyor. O sizin işiniz, bizim böyle bir işimiz, derdimiz yok." 

"Bugün itibarıyla organize sanayi bölgesine sahip olmayan hiçbir ilimiz kalmadı." diyen Erdoğan, "2013'ten günümüze kadar olan dönemi 'mücadele' dönemi olarak adlandırıyorum. Bu dönemdeki her saldırının ülkemize ağır bedelleri oldu." şeklinde konuştu.

"Salgının ve etkilerinin geçmesiyle ekonomide yeni bir döneme gireceğiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Kovid-19) Salgının ve etkilerinin geçmesiyle ekonomide yeni bir döneme gireceğiz. Bu dönemin şahlanma dönemi olacağına inanıyorum." dedi.

Erdoğan, "Türkiye tarımda Allah'ın izniyle patlama üzerine patlama yapacak ve dünyanın sayılı tarım ülkelerinden biri haline gelecek." ifadelerini paylaştı.

 "Toplumun 'değişim' taleplerine cevap vermeyi, bütün vatandaşlarımızın hukukunu kararlılıkla savunmayı ilke edindik." şeklinde konuşan Erdoğan şunları kaydetti:

"Asla kindar değiliz, kimseye husumet beslemiyoruz ama 2002 Kasım'dan itibaren milli iradeye yapılan hiçbir saldırıyı da unutmayacağız."

"Kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmalarımızı çok yönlü, bütüncül yaklaşımla, 'sıfır tolerans' ilkesiyle sürdürüyoruz." ifadelerini kullanan Erdoğan şunları söyledi:

"Ailenin temeline dinamit koyan hiçbir anlayış, hiçbir düzenleme, hiçbir ideoloji insani olmadığı gibi meşru da değildir."

Erdoğan, "Kadınlarımıza sahip çıkmada geri duracak olursak, hiçbir zaman bu dünyada da ebedi alemde de hesabını veremeyiz." dedi.

"Kadınlarımız lehine yaptığımız bunca düzenleme varken, tartışmayı değerlerimize düşmanlık aracı haline dönüştürmeye çalışan bir avuç sapkına meydanı bırakmayacağız." ifadelerini kullanan Erdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"AK Parti'nin kadınları için 'AKP'nin papatyaları' gibi yakıştırmalarla 'yeşil sermaye' gibi yaklaşımlarla ağzıma almaktan edep ediyorum, küfri bir ifadeyi kullanmak suretiyle bu tür yakıştırmaların içine giren köşe yazarlarını, tüm kadın kollarım ve kadınlar adına kınıyorum."

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 20:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiftçi
Çiftçi - 1 yıl Önce

Salçalık domates 30 kuruş salça fabrikalarında biber desen Pazar bulamıyor kimse siz tarım patlama yapıcak diyorsunuz evet patlama olucak tarımda ama sanayicinin çiftçiyi ekonomik anlamda batırma patlaması yaşıyacağız sayın cumhurbaşkanım ...

Havva baydemir
Havva baydemir - 1 yıl Önce

Sayin cumhur başkanım ben T.Ç. Tarım kiredi kooperatifin den 4 yıllık 30 bin TL kredi kullandım 2017 yılında ne hikmetse 66 bin ödeyerek iflas etmiş bir bayanim 2 kez cimer sizlere meyil attım kimse sesimi duymadı hangi çifti ayakta sayım başkanım ve bütün belgelerin elinde

Necdet Gündoğdu
Necdet Gündoğdu - 1 yıl Önce

Cumhurbaşkanim sut fiyatlarini duzeltin artik Perisan haldeyiz

Sedat
Sedat - 1 yıl Önce

Evet ithalat ile patlama olacak.

Mehmet kuruducu
Mehmet kuruducu - 1 yıl Önce

Sayın cumhurbaşkanım patatesciler perişan ihracat yok maltarlada kaldı tarım patladı

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Sayin Cumhurbaskanim...Tarima ve ulke ekonomisine dinamit koymus bu bakanla ne kadar yol yuruyebilirsiniz izmirli danismanlarinizin getirdigi suanda da gorev yapan burokratlar ulkeyi kacak sigara ve alkol cenneti yaptilar..devletin bu sektorlerden otv kaybi milyarlarca lira size bu konuda rapor vermeye haziriz..suandaki bakanliktaki burokratlarin hic biri ak partili degil basiretsiz bakan ve bakan yardimcisi mustafa aksu derhal gorevden alinmalidir cunku bunlar tarimin dibine dinamit koyuyorlar

Fatma gür
Fatma gür - 1 yıl Önce

Sayın cumhurbaşkanım evet size katılıyoruzda bu işi bu bakanla mı yapacaksınız, adam sizin yolunuza baş komuş bürokratları görevden alıyor, kim yolsuzluğa bulaşmış, kim devleti bakan bey onu göreve getirip yetki veriyor, bizler buna inanmıyoruz isterseniz devleti çalan, fetö len irtibatlı bürokratları atatığına dair belgeleri size arz edebilirim. Beki bu bakanlıkta sahte evrak düzenleyen sizleri yanıltan belgeleri de gönderebilirim veya arz edebilim. Ayrıca 2011 ve 2012 yıllarında ak partiyi ve şahsınızı eleştirdiğine dair sosyal medya paylaşımı yapan başkanını sizi yanıltarak atatmışsa bu işin çivisi çıkmış demek olup, sizi bile yanıltıp halka vaat verdiriyorsa bunu iyi düşünün oy verme döneminde bunları kimse unutmaz.

Ayrıca bu bakan ve ekibi hemşehricilik yaptıģınıda biliyormusunuz, biz kısaca bu bakana asla ve asla inanmıyoruz, bizden günah gitti efendim. Siz yolsuzluk yapan kim olursa olsun onu yersiniz ançak biz sadece size arz ediyoruz. YOLSUZLUK BELGELERİNİ CİMER KANALIYLA ARZ ETTİK İSTERSENİZ SİZE DE ARZ EDEBİLİRİM.

Dikili de agac olmak varmış
Dikili de agac olmak varmış - 1 yıl Önce

Reis tkk temizlemessen tarimi patlatacak ciftci kalmayacak haberin olsun tkk ulkeyi cifciyi seni hukumeti devketin altini oyuyor sanki duy artik su cifcinin sesini yarın cok gec olacak haberin olsun devlet kim hukumet kim reis kim gorsunler bos beles maas alanlar sen bakmadikca inan imana gelmez vaz gecmezler ALLAH devletime zeval vermesin
..


banner151

banner251