Çiğ süt prim desteğinde hatadan dönüldü Damızlık Birliği Başkanı Tarımdan Haber'e teşekkür etti!

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan, çiğ süt prim desteğindeki hatadan dönülmesinde Tarımdan Haber’in haberlerinin önemli bir katkısı bulunduğunu belirterek, Tarımdan Haber’e sektöre ve üreticiye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. 

Çiğ süt prim desteğinde hatadan dönüldü Damızlık Birliği Başkanı Tarımdan Haber'e teşekkür etti!
banner282

Tarım ve Orman Bakanlığı, üreticinin tepkisini çeken çiğ süt prim desteğinde hatadan dönerek, 1 Mayıs’ta 20 kuruşa düşürülen çiğ süt prim desteğinin 15 Mayıs’a kadar 1 lira olarak uygulanmasına karar vermişti. 
Tarımdan Haber’in ‘Süt fiyatları düşürüldü! Küçük hesap üreticinin gözünden kaçmadı’ haberinin ardından hatadan dönülmesi dikkat çekmişti. 

KAMİL ÖZCAN TARIMDAN HABER AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Kamil Özcan, çiğ süt prim desteğinde hatadan dönülmesinde Tarımdan Haber’in haberlerinin etkili olduğunu belirterek, sektöre ve üreticiye verdiği destekten dolayı Tarımdan Haber ailesine teşükkür etti. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay AYTIN
Tuncay AYTIN - 2 hafta Önce

Edirne damızlık birliğinde ki hatalarında düzeltseniz sayın başkanım çok iyi olacak. Eski başkanın 2012 de Avrupa'dan gelen düvelerim parasını ödemediğini ve olayın 4 seneden beri sümen altı yapıldığını ve siz hala buna göz yumduğunuzu biliyoruz. Hatta bu adamı hâlâ daha yanınızda satın alma müdürü olarak genel merkezde görev veriyorsunuz. Bu yüzden insanlar birliklere artık güvenemez oldu. Yazık siz hala daha üretici için çabalıyormuş gibi gözükün ama millet artık bu hareketlere tok. Yakında üye bulamayacaksınız.

Süt Desteği
Süt Desteği - 2 hafta Önce

Süt Desteği ödemeleri ay ay, 2 aylık veya 3 aylık peryotlar halinde olur faturalarda ay sonu kesilir nasıl olacak 15 ine kadar prim ödemesi?

Tuncay AYTIN
Tuncay AYTIN - 2 hafta Önce

Lütfen paylaştığım yazıyı araştırın ve dürüst haberci olun. Herkes sizi dürüstlüğünüz ile ön plana çıkartan. Edirne damızlık birliği yüzünden kaç kişinin canı yandı

banner151