Çiftlikköy ziraat odası çiftçiye daha iyi hizmet vermek için Altınova'ya şube açtı

Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanlığı tarafından Altınova’lı çiftçilerin iş ve işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla Altınova ilçesine şube açtı.

Çiftlikköy ziraat odası çiftçiye daha iyi hizmet vermek için Altınova'ya şube açtı
banner200

Altınova Hükümet konağının yan tarafına açılan Ziraat Odası Şubesinin açılışına Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, Müdür Yardımcısı İrfan Sakinci, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Şube Müdürleri, Çiftlikköy ve Altınova İlçe Müdürleri, Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli,  Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanı Mehmet Anaçardı, İl Encümen Üyeleri Ali Çorbacı ve Resul Çiftçi, Tarla Bitkileri Üreticileri Birliği Başkanı Ali Yedikardeş, Mahalle Muhtarları ve Çiftçiler katıldı.

Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanı Mehmet Anaçardı, İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar ve Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’in konuşmalarının ve okunan duanın ardından Çiftlikköy Ziraat Odası Altınova Şubesi kurdele kesimiyle açıldı. 

Ziraat Odası Başkanlığı Altınova Şubesinin açılmasıyla Altınova ve köylerindeki çiftçilerin iş ve işlemleri için Çiftlikköye gitmelerine gerek kalmayacak.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251