Çiftçinin yem fiyatlarına tepkisi böyle sansürlendi! 

Yem fiyatlarına gelen tepkiden rahatsız oldular, Tarım Kredi Kooperatiflerinin Facebook sayfasına yapılan yorumları hemen sildiler.

Çiftçinin yem fiyatlarına tepkisi böyle sansürlendi! 
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarında etkinliği artırmak için geçtiğimiz ay Kırgızistan’da bu işin eğitimini almış bir personeli yüksek maaşla işe başlatırken, paylaşımlardaki beğenilerde artmış durumda. Ancak yapılan yüksek beğeni ve paylaşımların çiftçi ortakları tarafından değil de kooperatif ve kooperatif çalışanları tarafından yapılması dikkat çekiyor. Paylaşımların altına az sayıda olsa da çiftçi ortaklarının yaptığı eleştirel yorumlar ise hemen kaldırılıyor. 

YEM FİYATLARINA GELEN ELEŞTİREL YORUMLAR HEMEN SİLİNDİ 

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın video konferans üzerinden yaptığı değerlendirme toplantısıyla ilgili olarak facebook sayfasından yapılan paylaşımın altına çiftçilerden yem fiyatlarına yönelik gelen eleştirel yorumların silindiği ortaya çıktı. Yem fiyatlarıyla ilgili olarak Bayram Avşar, Oğuzhan Dasdemir ve Osman Katrancı isimli takipçilerin yaptığı eleştirel yorumları silindi. Takipçilerin yem fiyatlarına yönelik yorumları silinirken, eleştiri içermeyen diğer yorumlara dokunulmaması ise dikkat çekti.

KENDİLERİ ÇALIP KENDİLERİ OYNUYOR

Diğer yandan Tarım Kredi Kooperatiflerinin Facebook ve Twitter hesaplarında beğeni ve paylaşımların neredeyse tamamına yakını kooperatif ve kooperatif çalışanlarının hesapları tarafından yapılırken, çiftçi ortaklarının bu paylaşımlara destek vermemesi dikkat çekiyor. Paylaşım ve beğenilerin kooperatif ve kooperatif çalışanları tarafından yapılması, yorumlarda da kendisini gösteriyor. Yapılan paylaşımların altına çok az sayıda yorum yapılırken, eleştirel yorumlar ise hemen kaldırılıyor. Bu durum, Tarım Kredi Kooperatiflerinin sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarda kendisi çalıp kendisi oynuyor eleştirilerine neden oldu.


YEM FİYATLARIYLA İLGİLİ TEPKİ YORUMLARI KALDIRILDIKTAN SONRAKİ HALİ 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 18:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarım kredi yem Sayın Başkan'ımız acil müdahale etmelidir
Tarım kredi yem Sayın Başkan'ımız acil müdahale etmelidir - 1 yıl Önce

Hasan Fehmi Bey,Birol Bey, Ömer Musa Bey, Ferhat Erdoğan Bey acil görevden alinmalidirlar. Kardeşim bunlar ziraat mühendisi değil, veteriner hekim değil, zaten muhasebeleri de kafadan sarma, adamına göre muamele var. Kendi tanıdıklarını şef, müdür, genel müdür yardımcısı yap, bol bol maaş ver oh ne güzel böyle kurumlara ziraat mühendisleri, veterinere hekimler geçmelidir. Rasyondan ve hayvan hastalıklarından anlamayanlara böyle kurumların başıma geçmemelidir. Merkez birliğinin Tarnet adında bilişim hizmetleri veren şirketi varken niye dışarıdan program satın alınıyor. Sonra da Birol beyi niye yazılım uzmanı diye yüksek maaş tan işe başlatim şube müdürlerine ve eski personellere racon kesiyor genel müdür dedi diyor. Çiftçi sahibi olduğu şirketten niye zamlı yem alsın. Ortak ürün adı altında adamları yedi bitirdiler zaten. Bu böyle gitmez ölümde var. Yeni genel müdür geldiğinde göreceğiz sizleri inşAllah. Taklacilarine son durakları olur inşAllah. Çiftçilerin çocukları asgarie ücreti zor kazansın. Ömer Musa Hasan Fehmi Ferhat Erdoğan tanıdıklarını göstermelik mutlakatla işe alsınlar oh ne güzel Sayın Başkan'ımız bunların hepsini biliyor zamanı gelince cevabını alacaksınız bekleyin Ya Hak Ya Allah

Senol
Senol - 1 yıl Önce

Geçen sene yapılandırmaya gittik, 8000 TL yatırdık, dediler 4 taksit yılda bir bir ödeyeceksiniz, tamam bu yılın taksitini ödemeye gittim şok oldum 12 bin TL dediler, bu kadar merhametsizlik olurmu, parayı tamamlamak için dilencilik yapmayı düşünüyorum, başka çıkar yol kalmadı, ne tarım krediymis, şikayet edecek yer yok, bunları Allah'a havale ediyorum, hakkımı helal etmiyorum. Eğer bize bunu yapanların dininden şüphe ediyorum. Bu kadar pişkinlik pes doğrusu.

Vay vay vay
Vay vay vay - 1 yıl Önce

Adamlar Omo gibi temizliyor

Tarımdan habere yakışır bir haber.
Tarımdan habere yakışır bir haber. - 1 yıl Önce

Çiftçinin tek dostu bu site arkadaşlar. Adamların hiç bir eleştiriye musadeleri yok. Doviz boşuna artmıyor.

TEMETTÜ
TEMETTÜ @Tarımdan habere yakışır bir haber. - 1 yıl Önce

Fahrettin bey ve arkadaşları, eski genel müdür İrfan bey gbi şirketlerden temettü adı altında para alıyorlar mı?

ırfan güney
ırfan güney - 1 yıl Önce

yem fıyatları aldı başına gıdıyor gübre fıyatları malum sut fıyatları açıklamayayan hükümet o kultukda nasıl oturabılıyorsunuz hayret

Ciftci
Ciftci - 1 yıl Önce

Ülkenin cumhurbaşkanı neyse vekilleride öyle. Biri aleyhine konuşanı hapse atıyor diğeri susturmaya çalışıyor. Seçim zamanı destek artırıcaz diye diye aldılar çiftciden oyu şimdi ineğini alıcaklar elinden.

Ali
Ali - 1 yıl Önce

Yem fiyatı ile yanlış hedeftesiniz bence hükümetin tarım hayvancılık politikası zaten yoktu malumun ilanı bu

Hüseyin CAN
Hüseyin CAN - 1 yıl Önce

Yem fiyatların artması, acaba dolar kurundan dolayımı. yanılıyor muyum.


banner151

banner251