Çiftçinin iştiraki GÜBRETAŞ'ta uzun bir aradan sonra kar sevinci!

Çiftçinin iştiraki Gübretaş, 2020 yılını 262 milyon lira karla kapattı. 2018 ve 2019'u zararla kapatan Gübretaş'da açıklanan rekor kar, büyük sevince neden oldu.

Çiftçinin iştiraki GÜBRETAŞ'ta uzun bir aradan sonra kar sevinci!
banner200

Çiftçinin iştiraki olan Gübretaş, 2020 yılını rekor karla kapattı. 2019 yılında 149 milyon lira, 2018 yılında da 64 milyon lira zarar eden Gübretaş'ın 2020 yılı rekor karla kapatması büyük sevinçle karşılandı. GÜBRETAŞ Genel Müdürü İbrahim Yumaklı, 2020 yılının şirket açısından tarihi başarılarla tamamlandığını belirtti. Sektörün ilk ve öncü şirketi olan GÜBRETAŞ’ın bitki besleme alanında tarıma daha etkin şekilde hizmet sunmak amacıyla tesis yatırımlarını sürdürdüğüne dikkat çeken Yumaklı,

KAZANCIMIZI ÇİFTÇİNİN FAYDASINA SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ 

“Şirket olarak ana faaliyet unsurlarımızı güçlendirerek dikey büyüme stratejisiyle hareket ediyoruz. Aynı zamanda kuruluş misyonumuz doğrultusunda kazancımızı, her zaman yeni yatırımlarla yine çiftçinin faydasına sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Tarımsal üretimde verimlilik artışı için en önemli girdilerden olan bitki besleme ürünlerinin çiftçiye daha kolay ve uygun fiyatlarla ulaştırılması için üretim ve lojistik altyapımızı güçlendiren tesis yatırımlarımızı önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 21:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bağcı
Bağcı - 8 ay Önce

Simdi birlik aş ile ilgili güzel haberler gelir burda bağcı gider güneş gelir güçleri yeterse tabi

lugerp08
lugerp08 - 8 ay Önce

Tabiki karla kapatır geçen yıl 1800 tl aldığımız üre gübresi bu yıl 3000 tl Ticaret Bakanlığı fahiş fiyat artışı yapan firmaları bildirin diyor bildiriyoruz tık yok.

TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ - 8 ay Önce

Piyasadan pahalı satış yaparak kar ettiklerinemi seviniyorlar.Kurumun sahibi olarak biz kan ağlıyoruz.Ağlayanın malı gülene yar olmaz.

İnsaf'sız
İnsaf'sız - 8 ay Önce

Koyun can derdinde kasap et derdinde

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 8 ay Önce

Devamı olur inşAllah

Ahmed
Ahmed - 8 ay Önce

2019 da zarar etmesi mümkün değil
Papaz’dan dolayı gübre diyarları
% 120 arttı

banner151

banner251