BTP Genel Başkanı Baş: A Haber'e verilen destek çiftçiye verilmiyor!

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, hükümetin tarım politikasına yönelik dikkat çeken bir tepkide bulunarak, "Sen A Haber’in bir saniye yayını kesilmesin diye her şeyi seferbet et, bütün reklamları devletin kurumlarından olsun ama benim çiftçim üretebilmek için anası ağlasın. Böyle bir politika olabilir mi?” dedi.  

BTP Genel Başkanı Baş: A Haber'e verilen destek çiftçiye verilmiyor!
banner282

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul 8. Olağan İl kongresi, Pullman Kongre Merkezi’nde BTP lideri Hüseyin Baş’ın katılımıyla gerçekleştirildi. BTP Genel Başkanı Baş, A Haber'in yayın yapabilmesi için devletin bütün imkanlarının seferber edildiğini ancak çiftçiye ise destek verilmediğini belirterek, şunları kaydetti: 

“A HABER YAYIN YAPABİLSİN DİYE…”

Bugün sen A Haber yayın yapabilsin diye devletin bütün imkanlarını seferber ediyorsun. Benim çiftçim üretim yapabilsin diye niye imkanlarını seferber etmiyorsun. Bir yayın organı 750 milyon dolar banka kredisi aldı ve başka bir yayın organını satın aldı. Şimdi ben buradan söylüyorum, ben yarın Ziraat Bankası’na gideceğim 750 milyon dolar kredi isteyeceğim, Baykar Holding’in SİHA yaptığı fabrikaya talibim. Oradan ben krediyi alacağım.

“BENİM ÇİFTÇİM ÜRETEBİLMEK İÇİN ANASI AĞLASIN…”

O fabrikayı bana ver. Sen 50 milyon dolara tank-palet fabrikasını Katar’a satmadın mı?  Yerdeki savaş malzemesi havadaki savaş malzemesinden daha mı kıymetsizdi? Ben de kredimi istiyorum, Baykar Holding’e talibim arkadaşlar. Sen A Haber’in bir saniye yayını kesilmesin diye herşeyi seferbet et, bütün reklamları devletin kurumlarından olsun ama benim çiftçim üretebilmek için anası ağlasın. Böyle bir politika olabilir mi?” 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
dolar 13 e gidiyor
dolar 13 e gidiyor - 2 ay Önce

bu ülkeyi yöneten şahıs senin amacın ne battık battık

Mahp
Mahp - 2 ay Önce

Buda yiyici belli

yalan yalaka haber
yalan yalaka haber - 2 ay Önce

a haber demek yalan ve yalancı yalayıcı haber demektir

satılmış gazeteci olurmu
satılmış gazeteci olurmu - 2 ay Önce

gazeteci taraflı oluyorda satılmışınıda görüyoruz göstere göstere kendini satan kanallar uydumdan çıkarıldı izlemiyorum

banner151