Bekir Pakdemirli’nin gizemli danışmanı Selen Kocabaş Şeker-İş'in Gıda Zirvesinde!

Eski Tarım Bakanlarından Bekir Pakdemirli’nin tartışmalı gayri resmi danışmanlarından olan Selen Kocabaş, Pakdemirli'nin görevden alınmasıyla birlikte artık Gıda Zirvelerinde boy göstermeye başladı. Selen Kocabaş, Şeker-İş Sendikası’nın ‘Gıda Zirvesi’nde 'Melek Yatırımcı' olarak moderatörlük yapacak.

Bekir Pakdemirli’nin gizemli danışmanı Selen Kocabaş Şeker-İş'in Gıda Zirvesinde!
banner282

Görevden alınan eski Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin gizemli danışmanlarından Selen Kocabaş, Şeker-İş Sendikası’nın yarın düzenleyeceği Gıda Zirvesinde ‘Gıdanın Geleceğinde Yeni Teknoloji ve Kaynaklar’ oturumuna moderatörlük yapacak. 

TARIM BAKANLIĞININ BÜTÇELİ TANITIM VE ORGANİZASYON İŞLERİ GAYRİ RESMİ DANIŞMANDAN GEÇİYORDU!

Selen Kocabaş, Bekir Pakdemirli’nin gayri resmi danışmanlığını yaparken, ne kadar ücret ödendiği de sır gibi saklanmıştı. Tarım Bakanlığının bütçeli tanıtım ve organizasyon işlerinin tamamı resmi bir görevi olmamasına rağmen Selen Kocabaş’tan geçmesi dikkat çekerken, Bakanlığın bütçeli tanıtım ve organizasyon işlerinin de Selen Kocabaş ile birlikte Türkcell’de çalışmış kişilerin kurduğu tanıtım şirketlerine verilmesi de sürekli tartışma konusu olmuştu. 

TARIM BAKANLIĞINDA TEPKİLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞTİ 

Selen Kocabaş, Tarım Bakanlığında hiçbir zaman ön planda görünmezken, arka planda Pakdemirli’nin en yakın danışmanlığını yapmıştı. Pakdemirli’nin ilk yıllarında Genel Müdür, İl Müdürleri ve daire başkanlarının mülakatlarını bile hiçbir yetkisi ve görevi olmamasına rağmen Selen Kocabaş tarafından yapılması Bakanlıkta büyük tepkilere neden olmuştu.

MELEK YATIRIMCI OLARAK MODERATÖRLÜK YAPACAK

Bekir Pakdemirli döneminde Tarım Bakanlığının tartışmalı gayri resmi danışmanlarından olan Selen Kocabaş, Şeker-İş Sendikası’nın Grand Mercure Otel’de yarın başlayacak olan ‘Gıdanın Geleceği Ellerimizde’ konulu zirvede ‘Gıdanın Geleceğinde Yeni Teknoloji ve Kaynaklar’ konulu oturuma Melek Yatırımcı olarak moderatörlük yapacak. Pakdemirli’nin Bakanlığı döneminde hiçbir şekilde ortalıkta görünmeyen Selen Kocabaş’ın Pakdemirli’nin görevden alınmasıyla birlikte bu tür zirvelerde görünmeye başlaması dikkat çekti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 19:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selen REİS
Selen REİS - 2 hafta Önce

NE yapsın düzenli akar kesilince ekmeğinin peşinde hatun...
Amma Sayın Pakdemirli Volkan Koç, BEden eğitimci ve Taçlı Güzel Uğur'un bacısını OGM ye atamalarının hesabını ruz i mahşerde bütün hesapları verse bu 3 ünü verse de zor verir. Ayrıca Selen Krala bu bakanlığın üst yöneticilerini mülakat ettirmesi de hanesinde en buyuk hatalarından biri olarak tarihde yerini aldı. SOn not yüzünü hiç bir zaman tarıma dönmemesi, ormanda doğa kurt kuş ördek balık salmaların ona cazip gelmesi adeta Tarım Bakanlığını reddederek ORMAN BAKANLIĞINI tercih etmesi de kamuoyunun gözünden kaçmadı.

Ali baba
Ali baba - 2 hafta Önce

Pakdemirliyle gelen Bakan yardimcilari gorevden alindi..bunlarin getirdigi burokratlar niye halen gorevde...adamlar gidiyor dokuntuleri kaliyor...fatih metin gitti ozel kalemde halen adami duruyor...Bajanbbey cok gec kaliyor

Gevher
Gevher - 2 hafta Önce

Pakdemirli hakkinda niye sorusturma yok ben yaptim oldu...

Ali baba
Ali baba - 2 hafta Önce

Pakdemirli seni biryerde gorursem yuzune tukurecem tarimi bitirdin vatan haini

Mustafa
Mustafa @Ali baba - 2 hafta Önce

Sadece bakanmi mustafa aksuda ayni

adaletxx
adaletxx - 2 hafta Önce

Bu fasıl kapanmalı artık.Kötü bir kabus yaşadık bitsin istiyoruz.Önümüze bakalım farz edin talihsiz bır yol kazası yaşandı .Kazada sorumlu olanlat hesap versin .

Kivran kivran dur
Kivran kivran dur - 1 hafta Önce

Herkes her gece resmi gazete ya da gündüz kim alınmış dedikodusu ile akşam ediyor 65 lik dedeler dışında icraatlar yalın ne yapacaksanız yapın da millet önünu görsün gelen çalışsin. Bakanlık dipte bakanın hiç bir söyleminin bakanlık personelinde karşılığı kalmıyor içi boş söylemler icraat sıfır daha birşey yok ortada geçmiş onca aya rağmen. Yok Ahmet gidecek Mehmet gelecek bir bitmedi gitti ak parti bakanlıktan silindi yaşasın Nihat abi. Yemi bizden ye yumurtayı baska folluga yap. Kaotik durum devam bekiri bile arattiniz helal valla.