Bekir Pakdemirli covidden dolayı 1 hafta fazladan Bakanlık yaptı!

Bekir Pakdemirli görevden alınarak yerine Prof. Dr. Vahit Kirişçi atanırken, Pakdemirli'nin görevden alınma süreci ile ilgili kulis bilgiler gelmeye devam ediyor.

Bekir Pakdemirli covidden dolayı 1 hafta fazladan Bakanlık yaptı!
banner282

Bekir Pakdemirli’nin geçen hafta görevden alınacağı ancak Covid tedavisi görmesinden dolayı bu görevden almanın bir hafta ertelendiği ortaya çıktı. Tarım ve Orman Bakanlığı’nda Pakdemirli’nin görevden alınması büyük bir sevinçle karşılanırken, aslında bu görevden almanın bir hafta önce yapılacağı ancak Pakdemirli’nin hastanede Covid tedavisi görmesinden dolayı görevden alınmasıyla ilgili kararın bir hafta ertelendiği ortaya çıktı. 

GÖREVDEN ALINMASI COVİDDEN DOLAYI BİR HAFTA ERTELENDİ

Bakanlık kaynaklarının Beştepe’ye dayandırdığı kulis bilgisine göre “Pakdemirli’nin görevden alınması Covitten dolayı bir hafta ertelendi” ifadelerine yer verildi. Bilindiği üzere Pakdemirli, 21 Şubat'ta Covid olduğunu açıklamıştı. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sınavla Atanmış İlçe Müdürü
Sınavla Atanmış İlçe Müdürü - 3 ay Önce

Sınavla atanmamış ne kadar il müdürü ve ilçe müdürü varsa derhal temizlenmeli ve liyakata dair bir genelge çıkarılarak çapsız torpillilerin kökü kazınmalıdır. Bu kadar net.

Çiftçi kardeş
Çiftçi kardeş - 3 ay Önce

Sayın editör rica ederim artık şu şahsın fotosunu koymayın lütfen.kurtulalım yeter.sinirlerim hopluyor gördükçe.bi tek ben değilim eminim yani

Hop
Hop - 3 ay Önce

Adana il müdürünün koruyucusu gitti . Sıra müdürde artık.

banner151