Bekir Pakdemirli: 2023 hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ak Parti İzmir İl Teşkilatının Ramazan Bayramı’nı video konferans aracılığıyla kutladı.

banner255
Bekir Pakdemirli: 2023 hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz
banner200

Ramazan Bayramı’nın Cenab-ı Hakk’ın bir aylık imtihanının neticesindeki mükâfatı olduğunu söyleyen Pakdemirli, Ak Parti İzmir İl Teşkilatının bayramını tebrik etti. Bakan Pakdemirli, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla bu yıl kalabalık iftar sofralarında, sahur sohbetlerinde, teravih namazlarında buluşamadıklarını ve mahzun bir Ramazan geçirdiklerini söyledi.

Ancak devletin güçlü varlığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üstün liderliği sayesinde son 18 yılda ülkenin alt yapısının sağlamlaştırıldığını ve alınan önlemler sayesinde dünyada parmakla gösterilen ülkelerden biri olduklarını ve salgını kontrol altına almaya başladıklarını ifade eden Pakdemirli, şöyle konuştu:

“Biz bize yeteriz, diyerek, aziz milletimizin birliktelik kültürünü bir kere daha ortaya koymuş olduk. Muhakkak ki bundan sonra, yeni normallerle sürdüreceğimiz hayatımıza alışmak biraz daha zaman alacak. Fakat inanıyorum ki; bu zor zamanları da sabırla aşacak ve inşallah daha nice güzel günlere, daha nice Ramazanlara hep birlikte kavuşacağız.”

Bakan Pakdemirli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin vermiş olduğu enerji ve ortaya koyduğu hızlı organize olma yeteneği ve kapasitesiyle pandemi sürecinin başarılı yönetildiğini söyledi.

“2023 HEDEFLERİMİZE ADIM ADIM YAKLAŞIYORUZ”

Türkiye’nin güçlü sağlık altyapısıyla, eğitim ve bilim sistemleriyle, tarımıyla, teknoloji ve sanayisiyle milletinin ve insanlığın ümidi olmaya devam edeceğini belirten Pakdemirli, partisinin milletin hizmet yolundaki hedeflerinin belli olduğunu ve 2023 hedeflerine adım adım yaklaştıklarını dile getirdi.

Bakan Pakdemirli, oturulan makamların gelip geçici olduğunu ancak millete hizmetin baki lduğunu belirterek, “Biz de hep birlikte milletimiz, memleketimiz için hayırlı ve güzel işler yapmaya devam edeceğiz inşallah” dedi. ​

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ demir
ALİ demir - 12 ay Önce

Sayın bakan bu ülkede civtcinin ileriye dönük hiç bir hedefi falan yok,bu ülkede civtçi üretici sadece gününü kurtarmak için çabalıyor civtçi boğazına kadar borçlu,bu ülkede üretici ürettiği ürünlerinden para kazanamıyor üretmek içinde sürekli borclanıyor , sizler sürekli pembe taplo çizerek gerçekleri görmüyorsunuz veya görmek istemiyorsunuz sizlerin 2023 hedefi olabilir ama bu ülkenin civtcisinin öyle bir hedefi olacağını sanmıyorum çünkü hepimiz çok borçlandık tek derdimiz sadece nasıl icralık olmadan borçlarımızı kapatırız inanın bu ülkede neredeyse bütün üretici civtçi böyle sizler de böyle olduğunu çok iyi biliyorsunuz, ama bu civtçi için sadece geçici pansuman gibi bir şeyler yaparak hadi git ne halin varsa gör der gibi gönderiyorsunuz

Ali
Ali - 12 ay Önce

Sayın bakan sizin tarım bakanı olduğunuzdan dolayı endişeliyim mahşer var hesap var yanlış bilgi sahibi değilseniz başka bir tanımı var bu işin

banner151

banner251