Bakanlıktan Ödenen Parayı FETÖ’ya Aktarmış

Isparta'ya bağlı Yalvaç Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Elmacı, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınıp, tutuklandı.

banner247
Bakanlıktan Ödenen Parayı FETÖ’ya Aktarmış
banner200
banner217

15 Temmuz darbe girişiminden sonra resmi kurum ve kuruluşlarda FETÖ bağlantısı belirlenen kişiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Isparta'nın Yalvaç Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Elmacı, başlatılan soruşturma kapsamında tutuklandı. Müdür Elmacı'nın bünyesinde bulunan müdürlükte, 50 bin olan küçükbaş hayvan sayısını, 73 bin olarak gösterip, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından 23 bin hayvan için fazladan ödeme aldığı ortaya çıktı. Alınan 23 bin küçükbaş hayvan parasını da FETÖ'ya finans sağladığı iddiasıyla tutuklandı.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Sendika kime çalışıyor
Sendika kime çalışıyor - 4 yıl Önce

Bakanlık İl ve İlçe müdürlüklerine müfettiş göndersin ne çıkacak hep birlikte görelim. Söylemekten dilimiz şişti ama bakanımız bizi hala duyamadı. Sendikada paralel yöneticiler var. Paralelci olmayan, zamanında paralelle takla atmayan, yalakalık yapmayan çok az müdür var. (paralelle ilgisi olmayan alınmasın) Bu kadrodan ne beklersiniz?

atama
atama - 4 yıl Önce

bakanliga sonradan getirilip il muduru sube muduru yapilanlar arastirilsin adamlar hem devlette calisip hemde ayni anda baska illerdeki fetocu hocalardan yuksek lisans yaptirlip unvanlari yukseltiliyor. bu adamlarin yukselmesi ve kadro verilmesini saglayanlar belli degilmi kim refarans olmus ve kim atamis savcilar arastirsin

Böyle sendika sendikacı olmaz
Böyle sendika sendikacı olmaz - 4 yıl Önce

Kaderimiz paralelci sendikacıların ve müdürlerin iki dudağı arasında. İşçi memur baskı altında. Müdürler hergün bir başka form gönderiyor ve doldurmamızı istiyorlar. Kendilerince paralelci araştırıyorlar. Müdürleri ve sendikacıları kim araştıracak? Paralelcileri siz çok iyi biliyorsunuz ama bunu yazacak yüreğiniz yok ABİler.

Denetim
Denetim - 4 yıl Önce

Bu ülkedeki en büyük eksik denetim. Denetleme mekanizması çalışsa ne fetö bu kadar büyüyebilirdi ne de bu kadar yolsuzluk olurdu. Bakanlık her yıl il ilçe müdürlüklerine müfettiş yollasın inceleme yaptırsın neler çıkacak bakalım. Tabi gelen müfettişler şimdi olduğu gibi ÇKS nin ne olduğunu bilmezse bugün yaşadıklarımız aynen devam eder.

- 4 yıl Önce

Müfettiş mi?nasil güveneceksin?iyiyi kötü gibi,kötüyu iyi gibi rapor eden mufettişler ne olacak ?

çakır
çakır - 4 yıl Önce

Tarım bakanı sayın Faruk ÇELİK' ten ricamızdır.Tmo da fetöcü olmayan nitelikli personeller baş uzman veya uzman vs. gibi görevlerle pasifize edildi.Cv lerini inceleyip hakettikleri görevleri kendilerine iade edilsin.Lütfen liyakate dikkat edin.

denetim
denetim - 4 yıl Önce

Niye kafanıza göre yorumları yayınlamıyorsunuz. Yorumumda hesabınıza gelmeyen ne.?

banner248
banner151