Bakan Pakdemirli'nin uçağı havada arıza yaptı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de içinde bulunduğu, Orman Genel Müdürlüğü‘nün uçağı, havada arızalanınca Malatya’ya acil iniş yaptı.  

Bakan Pakdemirli'nin uçağı havada arıza yaptı
banner200

Haberton.com'un haberine göre, Ankara’dan Şırnak’a giden, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin uçağı havada arıza yapınca Malatya’ya acil iniş yapıldı. Çeşitli programlara katılmak üzere Ankara’dan Şırnak’a hareket eden Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli ve beraberindekileri taşıyan, Orman Genel Müdürlüğü’ne ait uçak, havada arıza yaptı. AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç, Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürü Mehmet Hasdemir ve Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız’ın da olduğu uçakla arıza nedeniyle Malatya Erhaç Havalimanı’na acil iniş yapıldı.

Bakan Pakdemirli’nin uçağı havada arıza yaptı

Bakan Pakdemirli ve uçakta bulunanların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Malatya Valisi Aydın Baruş ve protokol üyeleri de havaalanına geçti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 13:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali çiftçi
Ali çiftçi - 5 ay Önce

Bugün ki destekleri unutun. Parayı bitirdiler. Ahhh halkım görmez misiniz bizi soyup soğana çevirenleri...

rengin atmış
rengin atmış - 5 ay Önce

sulama sularını çiftçilere sulatmayıp hesçilere peşkeş çeken kaya bey Allahın tokadı böyle olur .tarlalar su derken hesçilerden suyu kesmedin denizli bereket ve gökpınar kanallarında..beter olun milletin rıskını hesçilere peşkeş çekenler

yalanı bırakın düşceniz
yalanı bırakın düşceniz - 5 ay Önce

pamukcuya 1 kuruş destek ödemeyen bakan ne mazot gübre nede pamuk desteği..pamukçuyla derdin ne

Ali dag
Ali dag - 5 ay Önce

Süt fiyatlarını acele güncelleyin yemler herhafta bizi guncelliyor böyle giderse bizde sizleri seçimde güncelleyerek duramageliyoruz

banner151

banner251