Bakan Pakdemirli'nin 7 makam odası sessizliği!

Milli Gazete yazarı Zeki Ceyhan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin gündeme gelen 7 ayrı makam odasıyla ilgili hiç bir açıklama yapmamasını eleştirerek, "Hiç olmazsa saman ithalinde yaptıkları gibi 'Paramız var ki yedi makam odası döşedik' deseler bari! Bunu bile yapmadılar" dedi.

Bakan Pakdemirli'nin 7 makam odası sessizliği!
banner200

Milli Gazete yazarı Zeki Ceyhan'ın 'Günlerdir yalanlama bekliyoruz' başlıklı köşe yazısında dikkat çektiği satırbaşları şöyle: "Medyada Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin yedi makam odası olduğunu gördüğümüz anda kendi kendimize, “Abartmışlar bu kadar da olmaz haber mutlaka yalanlanır” dedik. O gün bugün “yalanlama” bekliyoruz. Yani, “Böyle bir haberin gerçeklerle uzaktan yakından alakası yok” denilmesini bekliyoruz. Ama açıklama beklediğimiz isimlerden çıt çıkmıyor.

PARAMIZ VAR Kİ YEDİ MAKAM ODASI DÖŞEDİK! 

Sanki suskunlukları ile haberi veren medyayı onaylar gibi bir tavır içindeler. Bu suskunluğu anlamakta güçlük çektiğimizi ifade etmeliyiz. Hiç olmazsa saman ithalinde yaptıkları gibi, “Paramız var ki yedi makam odası döşedik” deseler bari! Bunu bile yapmadılar! Belki de “itibarda tasarruf olmaz” ilkesinden yola çıkarak böyle makam odaları döşetmişlerdir. Evet, bir zamanlar “yüksek enflasyonu, yüksek faizi, kötü yönetimi ve milletin kaynaklarını heba etmeyi vatanı satmakla” eş tutan anlayışın yerinde şimdi yeller esiyor!

Dün vatanı satmakla eş tuttukları şeylerin hepsi şimdi bir türlü aşamadıkları sorunlar olarak önlerinde duruyor. Yüksek enflasyon ve yüksek faiz konusunda kendilerini belki mazur gösterebilirler ama “kötü yönetim” ve “milletin kaynaklarını heba etme” konusunda ne diyebilirler ki?"

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 17:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali baba
Ali baba - 1 ay Önce

Cumhurbaskani bu bakana nasil tahamul ediyor anlamis degilim akpartiye en az %10 oy kaybettirdi kim varki arkasinda bukadar kollaniyor

Seyfullah
Seyfullah @Ali baba - 1 ay Önce

Kardesi fetoden icerde oldugu icin bu ailenin gonlunu almak icin diger ogul bakan yapilmis. Fetoden icerde yatan kardesin esinin kardezi bakanligi bitiremedi..

Mehmetb
Mehmetb @Ali baba - 1 ay Önce

Cumhurbaskani ne ki bakani ne olsun

Yunus
Yunus @Ali baba - 1 ay Önce

Tarim bakanligi olmus ithalat bakanligi olmus tarim bitmis kimim umirunda

Seyfullah beye
Seyfullah beye - 1 ay Önce

Bakan danışmanı H Hüseyin bey ve teftişimi kasteddiniz? Malum sendikacı ile bunların arasında ne var dersiniz?

Vatandaş
Vatandaş - 1 ay Önce

Sayın bakan orman bakanı. Çünkü en lüks binalar orda, en lüks araçlar orda, bölge müdürlerinin makam jeepi tanesi 2,3 milyon. Tarım kısmına bakmıyor bakan.

KOOPPP
KOOPPP - 1 ay Önce

İŞLETMECİDEN BAKANMI OLUNUR...VERİN MARKETLERİ YÖNETSİN, AMAM GELİPTE BAKANLIK YAPMASINLAR HERKES BİLDİĞİ İŞİ YAPMADIĞI İÇİN ÜLKE EKONOMİSİ VE BAŞTA TARIM OLMAK ÜZERE BU HALDE, YAZIK BU LKE İNSANLARINA, ALIN TERİ İLE KAZANMAYA ÇALIŞIPTA, İŞİ BİLMEYEN İNSANLAR YÜZÜNDEN GÜÇLÜKLE AYAKTA KALMAYA ÇALIŞANLARA...

banner151

banner251