Bakan özel seans yapacağız dedi çiftçi alnından öptü!

Konya Ereğli ilçesi Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik, “Çiftçimiz 5 yıldır geri gidiyor” sözleriyle gündeme gelen AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem'i, “Sıkıntılarımızı dile getirdiğiniz için teşekkür ederiz” diyerek alnından öptü. Bakan Pakdemirli, milletvekiline tepki göstererek, "Özel seans yapacağız" demişti.

Bakan özel seans yapacağız dedi çiftçi alnından öptü!
banner282

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem'in çiftçinin 5 yıl geriye gittiğine dair yaptığı eleştiri gündemde tazeliğini koruyor. Bakan Pakdemirli, Milletvekili Orhan Erdem'e tepki göstererek, "Demek ki yeteri kadar milletvekilimizi bilgilendirememişiz, özel seans yapacağız" demişti. Ancak Orhan Erdem'e tarım caimasından yoğun destek gelmişti. Bu desteğin ardından Konya Ereğli Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik'in Milletveki Erdem'in alnından öpmesi dikkat çekti. Tarımdan Haber'in konuyla ilgili başlattığı anket çalışması da devam ediyor. 

Sözcü gazetesinden Müslüm Evci'nin haberine göre, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Konya Ereğli ilçesi Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik’i ziyaret etti. Çelik, “Tarım Bakanlığımız duysun diye söylüyorum, çiftçimiz 5 yıldır geri gidiyor” sözleriyle gündeme gelen AKP’li Erdem’i, “Sıkıntılarımızı dile getirdiğiniz için teşekkür ederiz” diyerek alnından öptü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ereğli Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik, AK Partili Erdem’in çiftçilere her zaman destek olduğunu ve tarımın sorunlarını dile getirdiklerini belirtti. 

‘MİLLETVEKİLİMİZİN ALNDAN ÖPMEMİ İSTEDİLER’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ereğli Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik, AK Partili Erdem’in çiftçilere her zaman destek olduğunu ve tarımın sorunlarını dile getirdiklerini belirtti.

Çelik “Üreticilerimiz benden sayın milletvekilimiz Orhan Erdem’i alnından öpmemi istediler” diyerek önce teşekkür etti, ardından da Erdem’i alnından öptü.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2020, 14:03
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Senol
Senol - 2 yıl Önce

Tarım ve hayvancılığa, girdi,faiz ,ithalat politikasıyla, üreticinin ürettiğini maliyetin altında alarak vesattirarak, çiftçiye öyle Bir özel seans uyguladılar ki ne bu özel seansı çiftçi en az elli yıl unutamaz.

Çiftçi
Çiftçi - 2 yıl Önce

Ciftcide özel seans uygulayıp dertlerini sayın bakanımıza iletebilirmi bizi dinlermi, merek ediyorum.

Personel
Personel - 2 yıl Önce

Şu personel genel müdürlüğü tepeden tırnağa değişsin ben de bakanın alnından öpcem.

Hasan öztaş
Hasan öztaş - 2 yıl Önce

Millet vekili doğru söylüyor

Sait Çetin
Sait Çetin - 2 yıl Önce

Mallesef kazanç girdilerin yüksek. Maliyetinden dolayı tarım öldü kooperatif tefeci olmuş ziraat odası süs olarak var sadece dosya çiftçi belgesi adı altında para almak sorun çok soran ve uyguluyan yok

Abidin UYSAL
Abidin UYSAL - 2 yıl Önce

Çiftci olarak Yazılacak çok sorunlar ama ne yazayım işinize geleni yayınlıyorsunuz işinize gelmeyeni yayılamıyorsunuz hayirli aşamalar

Araplaştırılan türkiye
Araplaştırılan türkiye - 2 yıl Önce

Yarın dolar altın uçuşu devam edecek,mazota gübreye zamma tekrar hazırol türkiye tekbiiir

Ibrahim kaya
Ibrahim kaya - 2 yıl Önce

Devletin il ve ilçe müdürlüklerinde beslediği ziraat mühendisleri sahaya çıkıp çalışmaları lazım.salla başını al 5 bin tl maaşı.defletin sunduğu bir çok desteğin ornek catak projeleri gibi 100 de 90 i hak edilmeden devletin ödediği paralar.sorun sivri sinek değil bataklık tir.benim ekmiş olduğum arazinin 100de60i cks ye kayıtlı değil hiç bir destek alamıyorum.sulak bu araziler.


banner151