AK Parti'den Mahir Ünal savunması: Espri yaptı!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın bir çiftçi ile arasında geçen Iphone 6 telefon diyaloğunu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan savunma geldi. Turan, ''Mahir Bey, bir espri ile beraber o çiftçimizle sohbetini anlatıyor. Espri yapıyor'' dedi.

AK Parti'den Mahir Ünal savunması: Espri yaptı!
banner200

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, seçim gezisinde akıllı telefonu ve internet paketi olan çiftçinin ekonomi eleştirilerine verdiği yanıta AK Parti'den açıklama geldi. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ''Mahir Bey, bir espri ile beraber o çiftçimizle sohbetini anlatıyor. Espri yapıyor'' sözleriyle Ünal'ı savundu.

TV5'te yayınlanan '4. Güç' isimli programa konuk olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal 2018 yılındaki seçimler öncesinde Kahramanmaraş gezisindeyken genç bir çiftçiyle yaşadığı diyaloğu anlattı. Ünal, “Bizi mahvettiniz, bizi öldürdünüz” diyen çiftçiye "Cebindeki telefonu kaça aldın?" yanıtını verdiğini ifade etti. 

Ünal'ın sözlerinin tepki çekmesinin ardından TBMM'de basın toplantısı düzenleyen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ''Mahir Bey, bir espri ile beraber o çiftçimizle sohbetini anlatıyor. Espri yapıyor'' sözleriyle Ünal'ı savundu.

''ESPRİ YAPIYOR''

Turan, “Mahir Bey’in ifade ettiği mesele, aslında birkaç defa ifade etmeye çalıştı. Çiftçilerimizin devletin büyük desteği ile beraber sorunları çözmeye çalıştığımız bir hakikat. Mahir Bey, bir espri ile beraber o çiftçimizle sohbetini anlatıyor. Espri yapıyor. Mahir Bey, bir espri ile beraber o çiftçimizle sohbetini anlatıyor. Espri yapıyor'' dedi.

''ÇİFTÇİLERİMİZİN DERTLERİNİ EN ÇOK BİLEN BİRİSİDİR''

Biz çiftçilerin dertlerini biliyorum ama bunların çözümü de bizden başkası değil diyen Turan, ''Sayın Mahir Bey, burada bir ironiyle beraber yaptığı bir espridir, çiftçilerimizin dertlerini en çok bilen birisidir'' ifadelerini kullandı

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 21:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
çiftçi
çiftçi - 8 ay Önce

Kıvır kıvır. teşkilatlar ayağa kalkınca adamı böyle çark ettirirler.zihniyetinizde sıkıntı var hakir gördüğüz çiftçiden oy isterken halinizi merak ediyorum

Köylü
Köylü @çiftçi - 8 ay Önce

Sayın vekilim şaka yaptı ondan dahi anlamıyorsunuz.

HOP
HOP - 8 ay Önce

Sandıkta esas espiriyi çiftçi yapacak sayın Turan.

Iphone li çiftçi
Iphone li çiftçi - 8 ay Önce

Mahir bey kaçırma sözüyün arkasında dur madem konuştun erkekçe dur zihniyetin bu zaten.

Ibrahim kaya
Ibrahim kaya - 8 ay Önce

Artık dalga konusu oldu ciftci helal olsun

Ayşe Türk
Ayşe Türk - 8 ay Önce

Virjin adasında ziraat bankası parasını batırırsınız 5 tane holding borcunu silersiniz Kıbrıs'ta kumar oynayan Serdar Ortacın borcunu otelersiniz ithalat üzerinden ülkenin kaynaklarını har vurup harman savurursunuz ama ülkenin milli üreticilerine gelince aptal yerine koyarak ağzınıza actınızmı zehir sacarsınız bunların tabandan nasıl uzaklastiklarının bir göstergesi dir .sanki ülkenin üreticisi bunların düşmanı yazıklar olsun size en büyük desteği bu insanlar verdi size çok pişman olacaksınız bu sözlerinizden dolayı. bizim ülkenin insanları öyle bir millettirki bir anda tepe taklak olduğunuzu göreceksiniz geçmişte tepe taklak olanlar gibi o zaman da bu ülkenin üreticisi size çok güzel bir espiri yapmış olacak sayın turan

Fettah
Fettah - 8 ay Önce

Ne espirisi, sizin çiftçiye bakışınız bu, çiftçiyi 20 yıldır hor gördünüz bitirdiniz, hepsi icralık, iflas etti, hepsi sandığı 4 gözle bekler olduk.

mahir sen
mahir sen - 8 ay Önce

sen sırtını cumhurbaşkanına dayamışsın tuzun kuru .gübre fiyatlarındaki dinsiz imansız artıştan haberin varmı.mahsulun susuzluktan kurudumu..mahsulun dolu yedimi..sattıgın mahsul alacagın gübreyi mazotu ilacı elektriği karşılıyormu ya bu tarım oradan bukadar kolaymı görünüyor..askari ücretli bizden daha refah yaşıyor

tahsin
tahsin - 8 ay Önce

Ne kadar güzel, Espiri yapmış


banner151

banner251