Ziraat okulu mezunlarından anlamlı ziyaret

Adana İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün tarihi hizmet binasında uzun yıllar eğitim vermiş olan Ziraat Mektebi ve Bölge Ziraat Okulu'nun 1966 mezunları 50 yıl sonra buluşmanın mutluluğunu yaşadılar.

banner255
Ziraat okulu mezunlarından anlamlı ziyaret
banner200

Yarım asır sonra mezun oldukları okulu aileleriyle ziyaret eden eski mezunlar yıllar sonra bir araya gelmenin mutluluğu ile sohbet edip hasret giderdiler.

Mezunlarla bir araya gelen Adana İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhammet Ali TEKİN ise yaptığı konuşmada, uzun yıllar Ziraat Mektebi ve Bölge Ziraat Okulu adı ile hizmet veren okulun geçen süre içerisinde ülke tarımına büyük katkılar sağlayan önemli bir eğitim kurumu olduğunu belirtti.

Tekin, "Bu gün ise çok anlamlı bir gün yaşıyoruz. Geçmişte okul olarak kullanılan içinde bulunduğumuz tarihi hizmet binamızdan yarım asır önce mezun olan değerli ağabeyler ve aileleri bize sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretten son derece mutlu olduk. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında aileleri ile birlikte sağlık ve huzurlu bir hayat diliyorum" dedi. Ayrıca Tekin, mezunlara yaptıkları anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Teşekkür
Teşekkür - 5 yıl Önce

50.nci mezuniyet yılımızda arkadaşlarımla bir araya gelerek çok mutlu oldum. 4 gün boyunca bize büyük misafirperverlik gösteren Adana Tayem Müdürü Arkan AKAL ,Müd.Yrd. Bülent AYHAN ve tüm personele teşekkürlerimi sunarım.

Bize hakkınızı helal edin
Bize hakkınızı helal edin - 5 yıl Önce

Hepsinin ellerinden öpüyorum.

Teşekkür
Teşekkür - 5 yıl Önce

Koskoca 50 yıl geçmiş okuldan mezun olduğumuzdan bu yana. bir ömür iyiki bir araya geldik. TAYEM müdürü Erkan ARAL beye ve personeline çok teşekkür ederim. Bizi mükemmel ağırladılar.

banner151

banner251