Yeni hizmet binası basın mensuplarına tanıtıldı

Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası Edirne valisi Dursun Ali Şahin ve İl Müdürü Orhan Sarı'nın katılımıyla basın mensuplarına tanıtıldı.

Yeni hizmet binası basın mensuplarına tanıtıldı
banner200
banner217

Basın mensuplarına eski bina ile yeni binayı ayrı ayrı gezdiren Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Edirne'ye yakışır örnek bir projeyi çok kısa sürede tamamlama aşamasına getirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Eski binamızın fiziki şartları hizmet sunmada yetersiz durumdaydı. Yeni binamızda bu sorunu aşmış olacağız. Çok daha kaliteli hizmet sunacağız. Kaliteli hizmet sunmanın yolu fiziki şartlara da bağlıdır." diye konuştu.

Yeni hizmet binasına şiddetle ihtiyaç duyduklarını söyleyen İl Müdürü Orhan Sarı, "Eski binamız üreticilere hizmet vermek için yetersiz durumdadır. Üreticilerimize kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için yeni bir binaya şiddetle ihtiyaç duyuyorduk. İstenen sürede çok hızlı bir şekilde yaklaşık sekiz aylık kısa bir süre zarfında yeni hizmet binamızı son aşamalarına getirdik. Üreticilerimizin hizmetine sunmak üzere çok yakın bir tarihte açılışı yapacağız. Yeni hizmet binamızla daha kaliteli ve uygun şartlarda üreticilerimize hizmet vereceğiz" dedi.

YORUM EKLE
banner151

banner251