Tüm personel iftarda bir araya geldi

Elazığ'da Gıda Tarım ve Hayvancılık İl ve İlçe Müdürlükleri personeli, iftar yemeğinde bir araya geldi.

Tüm personel iftarda bir araya geldi
banner200
banner217

Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü öncülüğünde, Elazığ Ziraat Odası, Elazığ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Elazığ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından iftar yemeği düzenlendi.

Yemeğe Vali Yardımcısı Haluk ÇAKMAK, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan KARAHAN, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Bağlı Kurum Müdürleri, Oda, Birlik ve Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ile İl ve İlçe personelleri ve aileleri katıldı.

Programda konuşan İl Müdürü Turan Karahan, yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür ederek, bu birlik ve beraberliğin daim olmasını temenni etti. Ülke olarak zor bir dönemden geçtiklerinin altını çizen Karahan, mübarek ramazan ayının bölge halkına, ülkeye ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini temenni etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DERİN ADAM
DERİN ADAM - 5 yıl Önce

MEHDİ EKER HER TARAFA ADAMLARINI İYİ YERLEŞTİRMİŞ. SAYIN BAKANIMIZ HALEN UYKUDA..FOTOĞRAFTA ELAZIĞ EL SANATLARI EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ SAYIN HAZRETİ HAYDAR AKTAR EFENDİ İYİ POZLAR VERMİŞ..PEK VAKARLIDIR PEK İTİBARLİDIR KENDİLERİ , EHLİ İMAN EHLİ ABDESTTENDİR İYİ TEMAS KURAR MAŞALLAH.. EY ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN PİREYİDE DEVEYİDE YARATAN SENSİN..DİYARBAKIR KURTULDU, ELAZIĞ DÜŞÜNSÜN DEMEK PEK DOĞRU OLMASA NEYAZIKKİ ÖYLE..BU MAKAMA GELMEK İÇİN ÇOK YORULDU ANCAK TURNAYI GÖZÜNDEN VURDU..BASİRETİMİZİ KAPATMA ALLAHIM, KAPATMA Kİ HAK TECELLİ ETSİN...

BİR ACAİB ADAM
BİR ACAİB ADAM - 5 yıl Önce

NİZAMETTİN VE ÇETESİ HEP İŞ BAŞINDA ..NEREYE BAKSAN BİLKİ ORDA NİZAM VAR..NİZAM VARSA İNTİZAMI VAR..İNTİZAMI VARSA SADIK HAYDAR AKTARLARI VAR..HAYDAR AKTARLARI VARSA MEMLEKETİN VAY HALİNE..NERDEN NEREYE HAYDAR EFENDİ.. SENİN GİBİ OLAMADIĞIMIZ İÇİN ALLAHA MİLYON KERE ŞÜKÜRLER OLSUN....

banner151

banner251