TARSİM Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Tarım Sigortalarının tanıtılması ve yaygınlaştırılmasının sağlanması ile üreticilerin doğal afetlerden ve diğer oluşabilecek risklerden korunmasına yönelik gerekli uygulamaları yürütmek amacıyla Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğünce, Eskişehir Ticaret Odası toplantı salonunda TARSİM bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

TARSİM Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
banner200
banner217

Tarım Sigortaları bilgilendirme toplantısına Eskişehir İl Tarım Müdür Yardımcısı Murat Eren, TARSİM Ankara Bölge Müdürü Murat Kaya, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü Gürsoy Çelikkan, Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan, Odunpazarı Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Şen ile tarım paydaşı kooperatif/birlikler ve çiftçiler katıldı.

TARSİM Ankara Bölge Müdürü Murat Kaya'nın yaptığı sunumlarda sürekli kendini yenileyen ve güncelleyen Tarım Sigortaları Sisteminin uygulamalarda ortaya çıkan aksaklıklara kısa sürede çözüm bulabilen sistem olduğunu ve çiftçiler için bulunmaz bir fırsat olduğunu ifade etti. İşleyiş ve hasar organizasyonu, hasar ihbar, ekspertiz, ödeme iş akışı hakkında bilgiler verilip, katılımcıların sorularının yanıtlanması ile toplantı sona erdi.

YORUM EKLE
banner151

banner251