Tarım İl Müdürü görevine başladı

Yapılan son düzenlemeyle birçok tarım il müdürü değiştirilmişti. Yeni atanan il müdürleri atandıkları illere giderek görevlerine başlıyor. Son olarak Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanan Funda Eylem Özel görevine başladı.

Tarım İl Müdürü görevine başladı
banner200

Özel, personeli ile Tarım ve Orman Müdürlüğü binasında yaptığı toplantıda, kentte özellikle tarım ve hayvancılığı geliştirmek için çalışacaklarını söyledi. Uzun yıllardır Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğü Yardımcısı olarak görev yaptığını hatırlatan Özel, görevini en iyi şekilde yerine getireceğini kaydetti. Özel, kentin sıkıntılarını iyi bildiğini ve bu yönde çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

O oda dan dışarı çıkmadan hiç bir şeyi çözemezsiniz.

Tebrikler
Tebrikler - 3 yıl Önce

Kırklareli için problemleri yakınen bilen özellikle çiftliklerin ve çiftçilerin problemlerine daha akılcı ve dinamik yaklaşacağına inandığım Funda hanıma başarılar diler
Allah’ın yar ve Yardımcısı olmasını temenni ederim

Bence...
Bence... - 3 yıl Önce

Kırklarelinde ve diğer bölgelerde yapılan atamalar yerinde ve isabetli olmuştur. Artık genç ve yenilikçi yöneticiler Tarım bakanlığına taze kan katacaktır. Sayın bakanımızın bu hareketi ile takdirleri kazandığına inanıyorum.

banner251