Tarım İl Müdürü: Çiftçilerin sorunlarını dinledi!

Kırşehir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, ilçe, belde ve köyleri gezerek çiftçilerle bir araya geldi. Çiftçilerin sorun, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Şahin, çiftçilerin sorunları hakkında bilgilendirme yaptı.

Tarım İl Müdürü: Çiftçilerin sorunlarını dinledi!
banner282

Her zaman üretenin yanında olduklarını belirten Şahin, “Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olarak bizler her zam üretenin ve üreticinin yanındayız. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde hem çiftçimizin sorunlarını gidermeye çalışıyoruz, hem de çiftçilere bilgilendirmede bulunuyoruz. Şuana kadar gezdiğimiz bütün köylerde tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimize bakanlığımızın proje ve hibe destekleriyle daha karlı üretim yapabileceklerini anlattık. Kırşehir'imizde köylerimizi karış karış gezip, ürettikleri her üründe alın teri olan eli nasırlı çiftçilerimizin yanında olarak, bakanlığımızın destekleriyle nasıl daha verim alabilirler ve teknik konularda bilgiler veriyoruz. Köy ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecek” diye konuştu.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 5 yıl Önce

Tarımın hali içler acısı. Tamamen ithalatçı konumundayız. İl müdürleri medya da boy göstereceklerine sessiz sedasız işlerini yapsınlar. Yani ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz

Yeni Nesil İl Müdürleri
Yeni Nesil İl Müdürleri - 5 yıl Önce

TARIM ve Hayvancılık içler acısı çiftçinin anası ağlamış koca bakanlığın İl Müdürleri çiftçiyi dinledim diye ha bire haber reklam

Nasıl yani
Nasıl yani - 5 yıl Önce

Tarım İl Müdürü çiftçinin sorununu dinlemez zaten sorunu bilir ve çözer ama sen liyakata uymayan atama yaparsan ol müdürü sorunu ancak dinler.

- 5 yıl Önce

ZATEN GÖREVİ BU DEĞİLMİ?

- 5 yıl Önce

Müdür çalışıyor