" />

Tarım İl Müdürlüğü’ne: ‘Kalite Belgesi’ verildi

Mardin Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'ne, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından "Kalite Yönetim Sistemi" çalışmaları kapsamında, 'Kalite Yönetim Sistemi Belgesi' verildi.

Tarım İl Müdürlüğü’ne: ‘Kalite Belgesi’ verildi
banner200

Konu ile ilgili bilgi veren Mardin Tarım ve Orman İl Müdür Vekili Özkan Önen, "İnsan odaklı çalışma ile hizmet kalitesinin artırılması, kalite anlayışının yerleştirilmesi, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tescillenmesi, kaliteli hizmet sunumunun devamlılığını sağlamak amacıyla il müdürlüğümüz ve 10 ilçe müdürlüğümüzü kapsayan Kalite Yönetim Sistemi hayata geçirildi. Bakanlığımızın belirlediği misyon ve vizyon çerçevesinde, tüm üreticilerimize kalite politikamızın uygulanması için elde edilen bu başarıyla tüm çalışmalar titizlikle yürütülmektedir” ifadelerini kullandı.

BAŞARILI BULUNDU

Önen, konuşmasını, şöyle sürdürdü: “Uzun süren hazırlık aşamaları sonrasında, Türk Standartları Enstitüsü yetkilileri tarafından yapılan incelemeler ve kontroller sonucunda İl Müdürlüğümüz hizmet kalitesi başarılı bulunmuş ve İSO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiştir. Bu çalışmada emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunar belgenin hayırlara vesile olmasını dilerim.”

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Şaka gibi. Kalite yönetim sistemi almak il müdürlüklerinin tek başarısı olmuş. 81 ilde ve tüm ilçeler KYS belgeniz olsa ne yazar tarım bitmiş bari bunlari haber yapmayın da daha fazla kahrolmayalim

banner151

banner251