Tarım İl Müdürleri görevlerinden alındı

Fethullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişimi sonrasında açığa alınan Tarım İl Müdürleri tamamen görevden alındı.

Tarım İl Müdürleri görevlerinden alındı
banner200
banner217

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Selvi ile Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi, bir başka göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.

Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Selvi, FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınırken, Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi de açığa alınmıştı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 12:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 4 yıl Önce

Yeni Personel Genel Müdürümüze başarılar dilerim. 2015'den önce göreve başlayan tüm İl Müdürlerini, yardımcılarını, vekaletet görevleri gönderin gitsin. Bakanlıkta yeni yapılanma şart.Bakanlığımız sadece memleketinden dolayı müdür olan, çapsız yeteneksiz, konuşmaktan aciz hemşolarla dolu. Lütfen gereğini yapın sayın genel müdürüm.

türk
türk - 4 yıl Önce

tarım ile alakalı bi firmada çalışıyorum protokol listesini kaç kere değiştirdim gına geldi artık ya ...

Güle Güle..Hoşgeldin..
Güle Güle..Hoşgeldin.. - 4 yıl Önce

8 yıl boyunca zalimlere ve iftiracılara direnen Nizamettin Ekinci'ye teşekkür ederken, yeni Genel Müdürümüze hayırlı olsun diyorum.

banner151

banner251