Sinop Tarım İl Müdürlüğü: Değirmen’e emanet!

Sinop Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekilliğine, Şahin Değirmen atandı.

Sinop Tarım İl Müdürlüğü: Değirmen’e emanet!
banner200

ÖZEL HABER

Sinop Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekilliğine, Şahin Değirmen atandı.

Şahin Değirmen Kimdir?

1972 Muş doğumlu olan Şahin Değirmen, ilk ve ortaokulu Muş'un Hasköy ilçesinde okudu. Değirmen; lise öğrenimi Van Ziraat Meslek Lisesinde tamamladı. 1992 yılında Ziraat Teknisyeni olarak Kahramanmaraş'a atanan Şahin Değirmen, Muş Tarım İl Müdürlüğü Proje ve İstatistik Şubesi ve Muş Hasköy Tarım İlçe Müdürlüğünde görev yaptı. Şahin Değirmen 1998 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden Ziraat Mühendisi unvanı ile mezun oldu.

1998 yılında Hasköy Tarım İlçe Müdürlüğü görevine vekalet etmeye başlayan DEĞİRMEN, 1999 yılında kendisinin öncülüğünde kurulan Hasköy İlçesi Tarım ve Hayvancılığı Geliştirme Derneği Kurucu Başkanlığı görevini 2003 yılında Dernekler Kanununda yapılan değişikliklere kadar sürdürdü. 2004 yılında Bursa Yenişehir Tarım İlçe Müdürlüğü ve Bursa Tarım İl Müdürlüğü Bitki Koruma Şubesinde görev yaptı.

2007 ve 2010 yıllarında yapılan olağan kongrelerde iki kez 10 Nolu Bursa Şube Başkanlığı'na seçilen Değirmen, 2011 yılı Ocak ayında yapılan TOÇ BİR-SEN 4. Olağan Genel Kurulunda Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçilerek Genel Başkan Yardımcılığı (Basın ve İletişim) görevine seçildi. Değirmen, 17-18 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurulunda da Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçilen Değirmen evli ve 4 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
banner151

banner251