Nevşehir Tarım İl Müdürü değişti!

Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz'ın yerine Yozgat İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Özgür Memiş atandı.

Nevşehir Tarım İl Müdürü değişti!
banner282

Nevşehir'den Fib Haber'in haberine göre, edinilen bilgilere göre, Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz'ın yerine Yozgat İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Özgür Memiş atandı. İl Müdürü Yılmaz'ın ise, Ankara'da ilgili Bakanlıkta üst düzey bir görev alması bekleniyor. Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, kendilerine veda ziyaretinde bulunan Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz'ı makamında kabul ederek yeni görevinde başarılar diledi.

2012 yılında Nevşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne atanan İl Müdürü Yılmaz, bu görevi 9 yıldır sürdürüyordu. Bizde FİB Haber Merkezi olarak değerli İl Müdürü Okan Yılmaz'a Nevşehir'e hizmetleri için teşekkür ediyor yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Özgür Memiş Kimdir?

1976 yılında Ordu İli Perşembe İlçesinde doğdu. İlk , orta ve lise eğitimini Samsun İlinde tamamladı. 1999 yılında Tokat Gazi Paşa Üniversitesi Bahçe Bitkileri Bölümünden mezun oldu. Tokat Meyvecilik Üretim İstasyon Müdürlüğünde çalıştı. 2004 yılından itibaren İl Müdürlüğümüz Çiftçi Eğitim ve Yayım Şube Müdürlüğü ile Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğünde Mühendis olarak görev yaptı. 2012- 2014 yılları arasında Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü yaptı. Şubat 2015 den itibaren Yozgat İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adana
Adana - 8 ay Önce

Tarımın başkenti vekaletle yürütülüyor. Adanaya bir müjde yok mu. Kurtarın bizi...

çukurova tarım
çukurova tarım @Adana - 8 ay Önce

Adana'nın vekil müdürü yerine liyakat sahibi asil bir müdürün acil olarak atanması ve vekil müdürün Adana'da atadığı yetersiz olan yönetim kadrosunun acilen değişmesi Adana tarımı için faydalı olur.

Hop
Hop - 8 ay Önce

Zaten atanan karadenizli olmasaydı şaşardim

İsmail yozgat
İsmail yozgat - 8 ay Önce

İl Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaza yeni görevinde başarılar diliyoroum. Nevşehir iline il müdürü olarak atanan Özgür Memiş çalışkan işin uzmanı ve çok iyi bir yöneticidir. Kendisine başarılar diliyorum. Yozgat için bir kayıp Nevşehir için bir kazanç olacağını düşünüyorum. Başarılar diliyorum Özgür müdürüm. Allah yar ve yardımcınız olsun.

banner151