Muğla Tarım İl Müdürlüğüne atama yapıldı

Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Burdur İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şakir Fırat Erkal getirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile ilgili atama kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Muğla Tarım İl Müdürlüğüne atama yapıldı
banner200
banner217

Geçtiğimiz Ocak ayında görevden alınan Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nazif Ekinci'nin yerine bugün atama yapıldı. Burdur İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şakir Fırat Erkal, Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne getirildi.

Ocak ayından buyana Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevini vekaleten Müdür Yardımcısı Muhammed Sevinç yürütüyordu.

Şakir Fırat Erkal kimdir?

1973 yılında Malatya İli Arapgir İlçesinde doğdu. İlköğretimini aynı yerde yaptıktan sonra, 1990 yılında İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak göreve başladı.

1994 yılında girdiği Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden 1998 yılında mezun oldu. Çeşitli yerlerde Veteriner Sağlık Teknisyeni, Mühendis ve İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 2010-2012 yılları arasında Fethiye İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Burdur Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sıkıntılı
Sıkıntılı - 4 yıl Önce

Siirt tarım İl Müdürü izzet murat ne görevden alınacak alınmadan önce iki müfettiş soruşturması geçiren mudurden derhal hesap sorulmali Siirt staj şehri değil basınla mahkemelik olan mudur şimdide daire Lojmanları yikmayarak olacak bır Zeytinburnu faciasinin sorumlusudur

Serbest kursu
Serbest kursu - 4 yıl Önce

Siirt tarım İl Müdürü izzet murat derhal görevden alınması

Adana
Adana - 4 yıl Önce

Adanada arı kalmadı. Fırınlar denetlenmiyor. Personel perişan. Hani işler ehline verilecekti. Adana Adana olalı böyle zulum görmedi.

Siirtli
Siirtli - 3 yıl Önce

Siirt iline tarımda bir ivme kazandırmayan il müdürü izzet murat derhal merkeze alınıp hesap sorulmalıdır.

Devlet ve milletci
Devlet ve milletci - 3 yıl Önce

Eski bir kamuya ait olan binaya taşınacak olan Siirt tarım İl Müdürlüğü mevzuata göre deprem testi yapılmayan kamu binalarına taşınmak kanuna göre aykırıdır olacak herhangi bir tehlikeye karşı il müdürü izzet murat il mudur yardımcısı Asım şen nasıl hesap verecek kamuoyuna duyurulur.

bu müdürlerle bu iş gitmez.
bu müdürlerle bu iş gitmez. - 4 yıl Önce

Cemaatçi, cemaat yalakası ne kadar müdür varsa görevden alın. Sendika yöneticilerine inanmayın. İşi ehline verin. Saygılarımla.

Teknisyenlikten mühendis olan
Teknisyenlikten mühendis olan - 3 yıl Önce

Bakanlıkta ziraat ve veteriner fakültesini bitirmiş, yüksek lisans ve doktora yapmış, bilgili tertemiz hiç bir lekesi olmayan görev bekleyen o kadar çok personel varken, özellikle selimiye veteriner sağlık meslek lisesi mezunlarının her dönemde en güzide yerlere gelmesi ilginç. Atama yapılmadan önce daha önce atananmış olanların atandığı yıllar dikkate alınmalı. Yoksa havanda su dövmeye devam edilir.

banner151

banner251