Manisa Tarım İl Müdürü Hasan Çebi tutuklandı

Manisa'da, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çebi, geçtiğimiz günlerde FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştı.

Manisa Tarım İl Müdürü Hasan Çebi tutuklandı
banner200
banner217

Manisa'da darbe girişiminin ardından FETÖ/PDY ile ilişkisi olduğu ileri sürülen şüphelilere yönelik Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından geçen 15 Ağustos'ta yapılan operasyonda, Manisa Adliyesi'nde görevli 4 kadın personel gözaltına alındı. Bu operasyondan 3 gün sonra polis, Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi'yi de gözaltına aldı. Polisteki işlemleri tamamlanan Çebi ve 4 adliye personeli kadın, bugün öğleden sonra adliyeye sevk edildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: manisadabirgun.com

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Fetö operasyonlari kapsaminda Manisa il müdürü ile merkez ilçe müdürü tutuklandı. İMİ şube müdürü ve hay.sağ.Şb. müdürü ile birlikte birçok personel açığa alınmış durumda. Özellikle il Müdürlügünde il müdür yardımcısı , ilçe ve şube müdürü atamalarında liyakat yerine Fetöcüler el üstünde tutulurken bu kadrolaşmaya referans olan Manisa milletvekilleri ve siyasiler il müdürlüğünün içine et.....ler. Şimdi de takìye yaparak fetöcülerle mücadelede en önde gitme yarışına girmişler. Manisa halkı bunları görüyordur ve ilk secimlerde bunun hesabini sorar inşallah.

tüm kurumlar incelenmeli
tüm kurumlar incelenmeli - 3 yıl Önce

16:34 te yazan arkadaşım bilgilendirme için sağol. Sendika başkanı açığa alındımı? Bu kadrolaşmada ilinizde toçbirsen in rolü nedir? Teşekkürler

fetocu
fetocu - 3 yıl Önce

gelsin dogudakileri de alsin hizla teknisyenlokten yukselip müdür yaptiklari hala gorevdeler

o makamlara nasıl geldiler
o makamlara nasıl geldiler - 3 yıl Önce

Manisada adam yerine konmayan bazı kişilerin geçmişte müdür olabilmek için fetoya ne taklalar attığınıda biliyorsunuzdur!

mü'min sıfatları
mü'min sıfatları - 3 yıl Önce

Burada yorum yapanlarda kıskançlık, çekememezlik, makam hırsı, iftira, herkeste bir "bana da yer açılır mı?" telaşı almış başını gidiyor. İşin özü yine güme gidiyor, Düne kadar çocuklarını okullara ya da dersanelerine gönderenler, gazetelerini okuyanlar, TV'lerini seyredenler, bankasına para yatıranlar, derneklerinde boy gösterenler bu gün oda arkadaşına utanmadan iftira atıp yorum yapıyor. Nerede bizim temel değerlerimiz, "Gıybet zinadar beterdir düsturumuz, Fıkıhta iftiranın karşılığı, ya da diğer münafık sıfatlarından kaçınma, mümin sıfatlarını yaşama düşüncemiz, Kalite diye birşey kalmadı...

- 3 yıl Önce

metin bey edebiyat yaparak fazla acındırma dolaylı olarak savunduğun insanlar kendilerini gizleyerek bu makama gelen insanlar.En doğrusu nedir bütün makam sahiplerini değiştirmek yerine yeni atama yapmak.Çünkü makam sahiplarinin %90-95'i fetöcülerin refaransı ile gelme.bir başkasından Boğazından bir lokma geçtiğinde yutkunuken zorlanırsın kiiii bunlar bu kişilerce rmakam sahibi olmuşlar istedikleri kadar ben değilim desinler kimse inanmaz bu yalanlara onlara her desteği verirler.

makam hırsı
makam hırsı - 3 yıl Önce

Manisa da adam yerine konulmayan bazı kişilerin makam mevki elde etmek icin asılsiz iddalarla sube müd şikayet ederek kendilerine yer acmak çabasında olduklarınıda biliyoruz.

banner151