Manisa Tarım İl Müdürü Çebi Açığa Alındı

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında açığa alındı.

Manisa Tarım İl Müdürü Çebi Açığa Alındı
banner200
banner217

15 Temmuz darbe girişiminin ardından, resmi kurum ve kuruluşlarda FETÖ bağlantısı belirlenen personellerin görevden alınmalar devam ediyor. Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi yürütülen soruşturma kapsamında açığa alındı. Çebi'nin yerine vekaleten göreve yardımcısı Metin Öztürk atandı.

Açığa alınan Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Demokrasi Nöbetlerine katıldığı ortaya çıktı.

Yeni Müdür Metin Öztürk kimdir?

1977 yılında Uşak' ta doğdu. İlkokul ve Ortaokulu İzmir' de, Liseyi Manisa'da bitirdi. Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi,Toprak Bölümünü bitirdikten sonra,Adnan Menderes Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü,Toprak Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. Gerek Bakanlığımız gerekse de farklı kuruluşlar tarafından düzenlenen birçok hizmet içi seminer, kurs ve toplantılara katıldı.
1996 yılında Siirt İli, Kurtalan İlçesinde,657 Sayılı DMK'na tabi olarak Memuriyet hayatına başladı. Siirt İli, Kurtalan İlçe Tarım Müdürlüğü, Kütahya İl Tarım Müdürlüğü ve Manisa Beydere Tohum Sertifikasyon ve Test Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılından bu yana Manisa Beydere Tohum Sertifikasyon ve Test Müdürlüğünde görev yapmakta iken, 02.10.2014 tarihinde Manisa Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne, İl Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Metin Öztürk evli ve bir çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tüm köşebaşları tutulmuş
Tüm köşebaşları tutulmuş - 4 yıl Önce

Değerli arkadaşlar size bir sorum olacak. Sendikanın içinde bulunduğu durumdan rahatsızmısınız? Çevrenizde son 15 gün içinde TOÇ Bir Sen üyeliğinden ayrılan varmı?

Anti feto
Anti feto - 4 yıl Önce

Bakanlık merkez binadaki mudur.yrd.daire baskanları.müsavirler.bizden cok ay yıldızı sallar oldular.Soruşturma sonucları anlaşılan onlara tesir,isabet,etmiyor!!!!.

Sırasi gelen
Sırasi gelen - 4 yıl Önce

Darbeden sonra birçok feto sever meydanlarda kendini gizlemek için bayrak saldı . Ama istihbarat bunu yemez beyler Doğu Karadenizin il müdürleri sıra sizede geliyor.

- 4 yıl Önce

ALINANLARIN ÇOĞUNLUĞU MEYDAN NÖBETLERİNDE DE BOY GÖSTERMİŞ GÖZÜKÜYOR, AMA EĞİTİM YAYIM VE YAYINLAR DAİRESİ NÖBET GÖRÜNTÜLERİNİN DVD HALİNDE KAYDEDİLMİŞ HALİNİ ÜST YAZIYLA TEŞKİLATTAN İSTİYOR BANA ENTERESAN GELDİ, ŞUNU ANLARIM DARBE GECESİ OLAY YERİNDE ÇEKİLMİŞ GÖRÜNTÜLERİ İSTESE BİR ANLAM İFADE EDERDİ SANIRIM.

gelen kim
gelen kim - 4 yıl Önce

Gelen kim ki ; CV verilmiş. Tarımdanhaber bilmeden ikbal mi hazırlıyor.

banner151

banner251