Malatyalı çiftçilere desteklemeler anlatıldı

Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Doğanşehir ilçesinde çiftçilere desteklemeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Malatyalı çiftçilere desteklemeler anlatıldı
banner200
banner217

Toplantıya, Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Tahir Macit, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Zeki Sadak, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Ahmet Erkek, Doğanşehir İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Şerif Çetintaş ile İl ve İlçe Müdürlüğü teknik personelleri katıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı desteklemelerinin üreticiler için önemli olduğunu söyleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Tahir Macit, "Elimizden geldiğince üreticilerimizle bir araya gelerek Bakanlığımız desteklemeleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Fakat tüm üreticilerimize ulaşmak mümkün olmayabiliyor. Bugün burada siz muhtarlarımızla bir araya gelerek, bizlerin ulaşamadığı mahallenizdeki üreticilerimize desteklemeleri anlatmanızdır. Aklınızda kalan soru işaretlerini gidermek için her daim, hafta içi, hafta sonu demeden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Bakanlığımızın desteklemelerinden en azami şekilde yararlanarak, bir önceki yıla oranla destek miktarımızı arttırmak bizlerin elinde. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.

Toplantı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Kaynak: Malatya Tarım İl Müdürlüğü

YORUM EKLE
banner151

banner251