Müdürü Suat Parıldar, ilçe ziyaretleri kapsamında Armutlu İlçe Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Müdürü Şevki Göven'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İl Müdürü Parıldar, göreve geçtiğimiz aralık ayında başlayan Armutlu Kaymakamı Uğur Sezer'i de ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

" />

İl müdürü ilçeleri ziyaret etti

Yalova İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Suat Parıldar, ilçe ziyaretleri kapsamında Armutlu İlçe Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Müdürü Şevki Göven'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İl Müdürü Parıldar, göreve geçtiğimiz aralık ayında başlayan Armutlu Kaymakamı Uğur Sezer'i de ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İl müdürü ilçeleri ziyaret etti
banner200

Armutlu'da ilk olarak İlçe Müdürlüğünü ziyaret eden İl Müdürü Parıldar personelle tek tek tanışarak İlçe Müdürü A.Şevki Göven'den çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 2016 yılında yapılan çalışmalar ve 2017 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projelerle ilgili aldığı bilgiler sonrası Yalova zeytin üretiminin % 70'ini karşılayan Armutlu'da zeytin üretiminin artırılması, budama ve ilaçlama başta olmak üzere üreticilere yönelik eğitimler düzenlenmesi, pazar sorunu yaşanmayan çilek yetiştiriciliği konusunda 2017 yılında 10 çiftçiye proje uygulayacaklarını, devam eden süreçte bu sayının daha da artırılması için çalışmalar yapılmasını isteyen Parıldar “Hangi proje olursa olsun kapımız açık. Yeter ki çiftçimiz istesin. Üreticilerimizin gelirlerini artırabilmek adına her tür projede kendilerine destek sunmaya hazırız” dedi.

Personelle vedalaşarak çalışmalarında başarılar dileyen İl Müdürü Suat Parıldar, İlçe Müdürü ile birlikte yaklaşık bir ay önce göreve başlayan Kaymakam Uğur Sezer'i ziyaret ederek bir süre görüştü. Görüşmede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alış-verişinde bulunan İl Müdürü Parıldar ve Kaymakam Sezer Armutlu'da gerçekleştirilmesi planlanan tarımsal projelerle ilgili birbirlerine her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Kaymakam Uğur Sezer'e yeni görevinde başarılar dileyen İl Müdürü Suat Parıladar, Sezer'le vedalaşarak Armutlu ziyaretini sona erdirdi.

YORUM EKLE
banner151

banner251