Iğdır düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yıl dönümünü kutluyor

Iğdır'ın düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98'inci yıldönümünü nedeniyle İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu, bir kutlama mesajı yayınladı.

Iğdır düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yıl dönümünü kutluyor
banner200

Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürü Özkan Yolcu, yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

"Iğdır'ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla yaşıyoruz. 3 Ülkeye sınırı olan Iğdır'ımızın Düşman işgalinden kurtuluşu Ülkemizin Türk Dünyasına olan fiziksel bağının kopmaması ve İstikbalimiz açısından çok büyük önem arz etmekteydi. Bu toprakları bize Vatan yapan ve işgalden kurtaran Ecdadımız büyük cefalar çekmiş ve fedakârlıklar göstermiştir. Ecdadımızın sağlam temeller üzerine oturttuğu ve bizlere emanet ettiği Vatanımıza sahip çıkarak, birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe taşımalıyız.

Bu duygularla; Iğdır'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümünü kutluyor, Başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımız uğuruna fedakârca savaşan tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
KOLTUK
KOLTUK - 3 yıl Önce

Tarımın kurtuluşuna kafa yormak yerine nelerle uğraşıyoruz. Allah akıl fikir versin. Koltuk kaygısı neler yaptırırmış adama, hayret !!! Sınavsız atanmış yöneticilerin umumi alışkanlığı olmuş artık, iki inekle resim çekinmek yahut kurtuluş günü kutlamak.

KIRIMIZI
KIRIMIZI - 3 yıl Önce

İki inekle resim çekinmek yahut kurtuluş günü kutlamak Elazığ da devam mı?
Yoksa dayısı güçlü mü?
Elazığ Yolcuları kalmasın mı?

banner151

banner251