Eskişehir Tarım İl Müdürü: Faaliyetlerimizi sosyal medyadan takip edin

Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürü Emine Sever, il müdürlüğünün faaliyetlerinden haberdar olabilmek için sosyal medya hesaplarının takip edilmesini istedi.

Eskişehir Tarım İl Müdürü: Faaliyetlerimizi sosyal medyadan takip edin
banner200

Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'nün 2019 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Kütahya Yolu Hizmet Binası Toplantı salonunda İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Müdür Yardımcıları, İlçe ve Şube Müdürleri ile birim sorumluları katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Emine Sever toplantıda yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

"Üreticilerimizin devlet vatandaş bütünleşmesini sağlamak inanç, kültür ve etnik yapılarına bakılmaksızın ayrımcılık yapılmadan güleryüz ve tatlı dille işlerinin çözülmesi gerektiğini belirterek, özellikle mahallelerinde yaşayan insanları temsil eden Muhtarlarımızın talep ve isteklerinin de bireysel olarak değil üreticilerimizin istekleri gibi algılanıp ona göre değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

İl Müdürlüğümüzce 2019 yılında altı İlçemizde üreticilerimizin çok yoğun katılımıyla, Çorbalı ve Bozalı Akşam Sohbetleri düzenlendiğini ve üreticilerimizin düzenlenen bu sohbetlerden memnun kaldığını söyleyen İl Müdürümüz SEVER, 2020 yılında da İlçe Müdürlerimizden de üreticilerimizin iklim dolayısıyla iş yoğunluklarının en aza indiği kış döneminde üreticilerle bir araya gelerek, sorunlarını, taleplerini dinleyip çözüm üretilmesi için çalışma yapmalarını istedi.

Bakanlığımız Programları çerçevesinde İl Müdürlüğümüzce yapılan tarımsal faaliyetler, yenilikler, proje ve desteklemelerle ilgili tüm haberlerin hızlı ve etkin bir şekilde üreticilerimize sosyal medya hesaplarımızdan ulaştırıldığını vurgulayan SEVER, İlçe Müdürlerimizden sosyal medya hesaplarımızın, Muhtarlar ve üreticilerimiz tarafından doğru ve güvenilir bilgilere ulaşmak için takip edilmesi konusunda çalışma yapılmasını istedi.

2019 yılında yapılan faaliyetlerin değerlendirilmesiyle devam eden toplantı daha sonra İl Müdür Yardımcılarının başkanlığında İlçe ve Şube Müdürlerinden oluşturulan gruplar eşliğinde 2019 yılında yapılan çalışmalar ile ilgili swot analizi yapılarak, kurumumuzun güçlü ve zayıf yönlerinin değerlendirilmesi çalışmalarıyla sona erdi"

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 17:17
YORUM EKLE
banner151

banner251