" />

Diyarbakır’da, “tarıma dayalı” bilgilendirme yapıldı

Diyarbakır'da, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında, “Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi" ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Diyarbakır’da, “tarıma dayalı” bilgilendirme yapıldı
banner200

Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında, “Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi" ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi. Bilgilendirme toplantısına, Diyarbakır Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz başkanlık etti. Toplantıya, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığından Strateji ve Koordinasyon Müdürü Mustafa Oruç, Ziraat Odası Başkanlığından Mehmet Cevat Delil, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Özkılıç ve Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Üyesi Hüsnü Pervane katıldı.

Toplantı sonu yapılan yazılı açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“KKYDP Ekonomik Yatırım Projeleri 11. Etap İl Proje Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısında, İlimizde KKYDP kapsamında Ekonomik yatırım konularına ait 48 adet proje başvurusu yapan firmalar ile ilgili Tebliğ ve Uygulama esasları kapsamında değerlendirme işlemleri yapıldı, ayrıca toplantıda; idari ve teknik konular ele alınarak program ve projeler ile ilgili katılımcılar bilgilendirildi."

Kaynak: Diyarbakır Tarım İl Müdürlüğü

YORUM EKLE
banner151

banner251