Çorum Tarım İl Müdürü görevinden alındı!

Çorum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Elfaz Ermiş görevinden alındı.

Çorum Tarım İl Müdürü görevinden alındı!
banner200

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına ilişkin görevden alma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre; Çorum İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Elfaz Ermiş başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Çorum'da yerel medyada çıkan haberlere göre, Ermiş'in Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında özel kalem müdürlüğünde görev alacağı iddia ediliyor.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kendini kral
Kendini kral - 4 yıl Önce

Yusufeli İlçe Tarım Müdürlüğünde hem maaş hemde aynı yıllar arasında da Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkikleri Bölümünü okuyarak bitirdiği; Artvin ile Erzurum illeri arasından her ikisini de birlikte yapmaları olağan hayatta da, mevzuat açısından da mümkün değildir.
Bu durumun hiçbir mevzuatta yeri yok ve bunun haklı bir izahı da olamadığı gibi, kamu vicdanını yaralamakta, çalışma barışını bozmakta ve devlete olan güveni de sarsmaktadır. Bu şekilde diploma alarak üst idari makamlara gelinmesi ile bunların hak ve hukuktan yana, nasıl dürüst olabilir?

- 4 yıl Önce

Mevcut idarecilerin çoğu teknisyen kökenli kendilerini bakanlığın gerçek sahipleri olarak görmekte bu şekilde lisans diplomalari alarak kendilerini bakanlığın profesörleri ilan etmektedirler. Sonra oluşturdukları benze özellikteki mühendis, yüksek mühendis ve doktor ünvanlı personele olabildiğince mobbing. Çünkü biliyorlar bu düzenin sonu geldi. Toplum patlama noktasında bu yetersizlikleri ile ne vatandaşı ne personeli ne bakanı ne de reisi artık kandıramazlar. Uyduruktan suç isnat edip zorlama cezalar verdirdikleri personelin ahı hepsini yerlz bir edecekkk

İNŞALLAH DİĞER KRALLARIN
İNŞALLAH DİĞER KRALLARIN - 4 yıl Önce

Aynı tarihlerde hem çalışmış hem de okula gitmiş gibi gösterilerek, ayrıca devletten de bu süre içinde maaş alınarak haksız bir şekilde fakülte diploması alınması, Aynı kişinin ikiye bölünüp, değişik yerlerde iki farklı işi aynı anda yapması gibi olağan hayatta gerçekleşmesi mümkün değildir. Memuriyet çalışma süreleri ile okul süreleri karşılaştırıldığında, bu açık bir şekilde belgesiyle birlikte ortaya çıkacaktır. Bu durum görevini yapmadığının veya okula gitmediğinin ispatı olacaktır.

- 4 yıl Önce

Darısı fetöcü ve ateist hayranı il müdür vekillerinin basina.

- 4 yıl Önce

4 yıl boyunca okula imza atan ve aynı gün Tarım Kurumlarına imza atan kişilerin diplomaları sahtecilikten işlem görebilir. Teftiş konusu olabilir.

Ne Özel Kalemi
Ne Özel Kalemi - 4 yıl Önce

Daha önce görevden alınan Bolu il müdürü hakında da özel kalemde görev alacağı yazılmıştı ,bunlar çok inandırıcı değil. görevden alınan alınmıştır.

NE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
NE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ - 4 yıl Önce

Artvin ile Erzurum 4 yıl boyunca okulda imza atan ve aynı gün Tarım İlçe Müdürlüğüne imza atan kişi hakkında sahtecilikten işlem yapılması

- 4 yıl Önce

Liseden sonra son tercihi ile zar zor ziraat fakültesi ne kapağı atmış arkadaşım. Okuyanlarla derdiniz nedir? Tarim lisans tamamlamayi cikartmayan tocbirsen buda senin ayibin olsun.


banner151

banner251