Çocuk Ressamlara Ödülleri Verildi

Amasya'da, 2, 3 ve 4'üncü sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen 'Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda- 2. Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında' dereceye giren öğrencilere, ödülleri İl Müdürlüğünde düzenlenen programla verildi.

Çocuk Ressamlara Ödülleri Verildi
banner282

Bakanlığımız tarafından; genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenirliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve projeye sponsor kuruluş Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) işbirliğinde 2, 3 ve 4'üncü sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen "Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda- 2. Ulusal Çocuk Resim Yarışması"nda Amasya Merkez ve İlçelerinde dereceye giren öğrencilere, ödülleri İl Müdürlüğünde düzenlenen programla verildi.

Amasya'da dereceye giren ilk üç öğrenci ile öğretmen ve velilerinin de katıldığı törende İl Müdürü Lokman Gültekin; öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile program sona erdi.

YORUM EKLE
banner151