Bursa’da tarımsal hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı

Bursa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri konusunda bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Bursa’da tarımsal hizmetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı
banner200
banner217

Bursa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ömer Ceylan başkanlığında yapılan toplantıda, 2016 Yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri konusu değerlendirildi. Toplantıya, Ziraat ve Veteriner Fakültelerinden temsilci, Gıda ve Yem Merkez Araştırma Enstitüsü temsilcisi, Ziraat Odası ve üretici birlikleri temsilcileri ile Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimler Odası temsilcilerinin yanı sıra il konu uzmanları katıldı.

İl Müdürü Ömer Ceylan, “Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu sürece atıfta bulunarak, ülke olarak birlik beraberlik içerisinde bu zor günleri atlatacağımıza olan inancımla şehitlerimize Allah'tan rahmet, milletimize baş sağlığı dilerim. Üreticilerimizin başta Tarımsal Yayım ve Danışmanlık olmak üzere tarımsal desteklerden yararlanmaları için her türlü desteğe hazırız” dedi.

Toplantıda Tarımsal yayım ve danışmanlık hizmetlerinde Bursa'daki durum hakkında yapılan sunumun ardından 10 Ekim 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 2016 yılı Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ kapsamında yapılacak işler, teknik komitenin alması gereken kararlar değerlendirilerek karara bağlandı.

YORUM EKLE
banner151

banner251