Bakan Fakıbaba’dan İl Müdürüne plaket

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından önceki gün Ankara'da gerçekleştirilen ve Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün de belge alarak plaketle ödüllendirildiği “Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Toplantısı” yapıldı.

Bakan Fakıbaba’dan İl Müdürüne plaket
banner200
banner217

“Geleneksel İftar Yemeği ve Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Toplantısına” Iğdır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Özkan Yolcu, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Tamer Akbulut ile Kalite Yönetim Sistemi Sorumlusu Muhammet Yenigün katıldılar. Bakanlık tarafından yürütülen Kalite Yönetim Sistemi kurulum çalışmalarında gösterilen gayret ve özverili çalışmalardan ötürü, Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba tarafından İl Müdürü Özkan Yolcu'ya plaket verildi.

İl Müdürü Özkan Yolcu; “Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Türkiye genelinde 8. (sekizinci) sırada alarak büyük bir başarı gösterdik, İl Müdürlüğümüz çalışanlarına ve özellikle bu projede emek veren mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Bakanlık kendi iç kontrol sistemini kurdu sayın bakanın haberi yok galiba. 2000 li yılların moda söylemleri ile tarım çağ değil anca size ip atlatırlar

banner151

banner251