" />

Afyon’da ‘stok’ toplantısı yapıldı!

Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, "Bitki Koruma Ürünleri Stok Takip Programı" kapsamında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

banner255
Afyon’da ‘stok’ toplantısı yapıldı!
banner200

Afyonkarahisar Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, 2017 yılında Bitki Koruma Ürünleri Bayileri ile bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

“Projenin amaçları, süreçte rol alan kullanıcı tipleri, ilaç karekod standartları, Bayi ve toptancı için Stok Hareketleri, Bayi ve Toptancı için Stok Giriş ve Çıkış İşlemleri, Bayi ve Toptancılarda bulunması gereken donanımlar, farklı yıllarda yayınlanmış fakat aynı amaca hizmet eden yasal düzenlenmelerin bir araya getirilmesi ile 03 Aralık 2014 tarih ve 29194 sayılı Resmi gazetede yayınlanan ve 01.02.2015 tarihinde yürürlüğe giren Bitki Koruma Ürünlerinin Önerilmesi,Uygulanması ve Kayıt İşlemleri Hakkındaki yönetmelik ve Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması İle Depolanması Hakkındaki Yönetmelik ile ilgili konular görüşülmüştür. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuş, sorunlar ve çözüm önerileri tartışılmıştır.”

Kaynak: Afyonkarahisar Tarım İl Müdürlüğü

YORUM EKLE
banner151

banner251