Adana Tarım İl Müdürü köyleri ziyaret etti

Adana İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhammet Ali Tekin, çiftçi ziyaretleri kapsamında Sarıçam İlçesi Mustafalar Mahallesi'nde ve Saimbeyli İlçesine bağlı Beypınar Mahallesi'ndeki göçerlerin çadırlarında iftar programlarına katıldı. Çiftçiler ve göçerlerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Düzenlenen programa Şube ve İlçe Müdürleri de katıldı.

banner255
Adana Tarım İl Müdürü köyleri ziyaret etti
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü olarak tarımdaki yenilikler, tarımsal desteklemeler ve Bakanlığın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vermek ve üreticilerin sorunlarını dinlemek amacıyla çiftçilerle bir araya geldiklerini belirten İl Müdürü Muhammet Ali Tekin,

“Siz değerli çiftçilerimizle bu mübarek ayda bir araya gelerek sohbet etmek istedik. Sahada üretim esnasında karşılaşılan zorluklara çözüm üretmek amacıyla bu tür toplantılara önem veriyoruz. Burada tüm ekibimizle her zaman üretime ve üreticiye nasıl bir katkı sunabiliriz bilinciyle çalışmaktayız" dedi.

Daha sonra tek tek çiftçi ve göçer ailelerin sorunlarını dinleyen Tekin, gerekli notların alındığını ve bu sorunların çözümüne yönelik hızla adım atılarak, projeler üretileceğini ifade etti.

YORUM EKLE
banner151

banner251