Tarım Kredi yemde rekor kırdı!

Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Bülent Akça, 2017 yılı Eylül ayı itibariyle 2016 yılı toplam satış rakamlarını geçtiklerini belirtti. Akça, üretim ve satış rakamı hakkında ise bilgi vermedi.

Tarım Kredi yemde rekor kırdı!
banner200

Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Bülent Akça, beraberindeki heyetle birlikte Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama'yı ziyaret etti. Akça, ziyarette Tarım Kredi Yem'in 2017 yılı hedefleri hakkında bilgi verirken, Eylül ayı itibariyle 2016 yılı toplam satışını geçtiklerini kaydetti.

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin web sayfasında yer alan haberde, Tarım Kredi Yem'in satış rakamlarının Türkiye'deki toplam payı ve 2017 yılı satış rakamları hakkında ise bir bilgiye yer verilmedi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Ayhan Karayama, ziyarette yaptığı konuşmada Tarım Kredi Yem'in çiftçi dostu stratejiler uygulayarak 2016 yılında her zaman üreticinin yanında yer aldığını söyledi. Çiftçinin girdi maliyetlerini düşürürken önemli başarılara da imza atıldığını vurgulayan Karayama, temel önceliklerinin karlılık olmadığını söyledi.

TK Yem'in 2017 yılı içinde 4 yeni fabrika yatırımı yapacağını ifade eden Karayama, bu yatırımlarla hem üretim kapasitesinin artacağını hem de yeni teknolojilerle maliyetlerini azaltacağını dile getirdi. Karayama, "TK Yem'in 2016 yılı İSO ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde 278. sıradan 204'e yükselmesi de bakış açısındaki değişimin göstergesidir. 2017 yılı için de ilk 120 kuruluş arasına girme hedefine doğru kararlı şekilde yürüyecektir" dedi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanliş kiyi ziyaret etmiş
Yanliş kiyi ziyaret etmiş - 4 yıl Önce

Yıllardır kurum kurum dolaşan ve gittiği kurumu perişan eden karayama nin size katkisi ancak sizi geriye götürür ileriye değil yanlış kişiyi ziyaret tabi sizi kendi ayağına çağırmadıysa .

Teşekkür
Teşekkür - 4 yıl Önce

1 Milyon ortağımıza güvenleri için,
Başarıda büyük emeği olan;
*1625 Kooperatif Müdürü ve Çalışanlarına ( İmece Pers. ve Hamallarımız dahil),
*TK. Yem Yönetici ve Çalışanlarına ( Kamyon şoförlerimiz dahil),
*Bölge Müdürü ve Çalışanlarına,
*Merkez Birliği Yönetici ve Çalışanlarına destekleri için teşekkür ederiz.
Bülent AKÇA

emekli
emekli - 4 yıl Önce

sayın genel müdüre teşekkür ediyorum kendisini tanımam ama en azından kurumun geçmiş hizmetkarlarina teşekkür etme nezaketini göstermiş yaptıkları hizmetler için.dışardan biri olarak.kurum içinde olupta geçmişe küfür etme korusun katılmamış.başarılarının devamını dilerim.

Teşekkür
Teşekkür - 4 yıl Önce

TK. Yem,in kuruluşundan, bugünlere gelmesinde emeği geçmiş tüm emekli Tarım Kredi personeline teşekkür ederiz.
Sizler inandınız ve destek verdiniz biz görevimizi yaptık.
Hepinizden Allah razı olsun memleketimize böyle bir kurumu kazandırdınız.
Bülent Akça

Ornek Insan
Ornek Insan - 4 yıl Önce

Bulent bey yaptigi hamleler ile diger istiraklerede ornek olmustur.yemde 30 60 90 gun vadeli fiyatlandirmadan vazgecerek taban ve tavan uygulamasina baslamisdir. Gubreden once yemde taban ve tavan uygulamasi baslandi.
(Bind)

Bülent bey
Bülent bey - 4 yıl Önce

Başarılarınızın devamını dilerim hayvancılığa en büyük desteği siz veriyorsunuz duacı herkes sizden

Sihirli değnek
Sihirli değnek - 4 yıl Önce

Öncelikle 20 yıllık kooperatif çalışanı ve yöneticisi olarak belirtmek isterim ki Genel müdür Bülent AKÇA taniyabildigimiz kadarıyla mütevazi cana yakın kişilikli dürüst aynı zamanda haksızın karşısında duran omurgalı birisi.bu duruşu kişiliği ile daha nice başarılar getirecektir göreve geldiği zaman daha önce başarılamayan ürerim ve kalite sorununu çözebileceğine inanmamıştık.ancak Bülent AKÇA sistemi mecbur bırakma yöntemleri ile iş yapmayacak olana bile ayar vererek bir iki küçük hamlelerle tarımkredi yemi şaha kaldırdı.nice başarılara genel müdürüm

Her yer muamma iken
Her yer muamma iken - 4 yıl Önce

tkk da başarı haberlerini o kadar az duyuyoruz ki insan görünce duygulanmadan yapamıyor alkış başta genel müdür Bülent AKÇA ve ekibine


banner151

banner251