Somon balığı poşete girdi!

Türkiye'nin balık uzmanı Dardanel, tüketicilerine farklı tatlar sunmaya devam ediyor. Dardanel güvencesiyle balık severlerin beğenisine sunulan, protein kaynağı poşet somon balığı sofralara lezzet katıyor.

banner255
Somon balığı poşete girdi!
banner200

Balığı sevdirme misyonuyla ürün gamını sürekli genişleten Dardanel, tüketicilerini birbirinden farklı deniz ürünleriyle tanıştırıyor. Dardanel'in özel lezzetlerinden poşet somon balığı, sağlıklı ve pratik beslenmeye önem verenlerin gözdesi olmaya aday. Lezzetli olmasının yanı sıra protein zengini somon, özellikle spor yapanların besin ihtiyaçlarını karşılıyor, içerdiği yüksek protein, selenyum ve Omega-3 ile sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için ideal bir lezzet alternatifi sunuyor.

Dardanel Somon, Norveç'ten geliyor ve zeytinyağı eklenerek modern bir paketleme yöntemiyle hazırlanıyor. Salata ve makarnalarla uyumu ideal olan somon poşet, yüzde 100 doğal ve katkısız olarak tüketiciye sunuluyor.Tamamen doğal, çevre ile dost koşullarda üretilen ve bunu belgeleyen Dardanel'in kullanıma hazır ambalajlarda sunduğu poşet somon, dört mevsim tüketilebiliyor. Dardanel, somon poşet ile herkes için pratik ve sağlıklı yemek alternatifleri oluşturmaya, balık tüketimini kolaylaştırmaya ve yaygınlaştırmaya da devam ediyor.

YORUM EKLE
banner151

banner251