MÜSİAD’dan Selva Gıda’ya ödül

İSO 1000 listesinde yer alan Konyalı firmalar, MÜSİAD'ın düzenlediği programda ödüllendirildi.

banner255
MÜSİAD’dan Selva Gıda’ya ödül
banner200

İSO 1000 listesinde yer alan Konya'lı firmalar, MÜSİAD'ın düzenlediği programda ödüllendirildi. İttifak Holding'in gıda sektöründeki temsilcisi Selva'nın da ödül alan firmalar arasında yer aldığı ödül töreni, MÜSİAD Konya Şubesi'nde yapıldı.

yenihaberden.com'un haberine göre, Konya'dan İSO 1000 listesine girme başarısı gösteren firmaların ödüllendirildiği törenin açılış konuşmasını MÜSİAD Şube Başkanı Lütfi Şimşek yaptı. Konya ile ülkemizin siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren ödül töreninde yapılan protokol konuşmalarında birlik beraberliğe vurgu yapıldı. Konuşmaların ardından ödül almaya hak kazanan başarılı kurumların temsilcilerine protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Gecede, İttifak Holding'in gıda sektöründe yenilikçi lezzetleri ile öne çıkan ve ülkemizin markalı makarna ihracat şampiyonu olan markası Selva da ödüle layık görüldü. Selva Gıda adına ödülü, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz; Türkiye Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve KKTC Ekonomi Bakanı Sunat Altun'un elinden aldı. Ödülle ilgili olarak konuşan Korkmaz; “Konya ve ülke ekonomisine olan katkılarımız bundan sonraki dönemde de inşallah artarak devam edecek. Bugüne kadar dünyanın 125 ülkesine lezzetini ulaştıran Selva'nın başarısında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarım ve paydaşlarımızı temsilen bu ödülü alıyorum” dedi.

YORUM EKLE
banner151

banner251