Massey yeni ürünlerini çiftçinin beğenisine sundu!

AGCO'nun dünya çapındaki markası Massey Ferguson, her yıl katıldığı Konya Tarım Fuarı'nda yeni ürünlerini çiftçilerin beğenisine sundu. Konya Fuarı'nda, her bir çiftçinin ihtiyacını farklı şekilde destekleyen MF 3700, MF 5700 S, MF 6700 S ve MF 7700 S Serisi traktörlerin lansmanı da gerçekleştirilecek.

Massey yeni ürünlerini çiftçinin beğenisine sundu!
banner200

AGCO Pazarlama Müdürü Özlem Aşçı “Her yıl aralıksız katıldığımız Konya Tarım Fuarı'nda yeni ürünlerimizin lansmanını gerçekleştireceğiz. Bununla birlikte sektörümüzün önem verdiği “Gümüş Yaprak” İnovasyon ödüllü 3700 serisini de fuarda çiftçilere tanıtıyoruz.

LANSMANINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Bu ödül, uzman bir jüri grubu tarafından bağ, bahçe ve dağlık bölgelerdeki çiftçilerin ihtiyaçlarına göre üretilen, yepyeni MF 3700 bağ-bahçe traktörlerine, traktörün ön aks süspansiyonu ile debriyaj, şanzıman ve ekipman işlevlerinin, tek bir yerden kontrol edilmesini sağlayan, yeni çok fonksiyonlu hidrolik kumanda kolu için verildi. Her bir tarım kategorisine göre uzmanlaşmış modellerle yeni MF 3700 Serisi, son derece konforlu ve becerikli, yüksek performans ile beraber mükemmel yakıt verimliliği sağlayan kaliteli ve sade makineleri karakterize etmektedir" dedi.

FRANSA'DA ÜRETİMİ YAPILIYOR

Pazara sunulan yeni modeller hakkında konuşan Özlem Aşcı “Konya Fuarı'nda yeni 49-75 hp arasındaki MF 2600 serisi kompakt traktörlerin yanı sıra MF 200 serisinden yeni 49 hp gücündeki MF 240S “kısa kaportalı” model traktör de çiftçilerimiz ile buluşacak. Bununla beraber MF 4700/5700/6700 Global Seri, MF 5700 S, MF 6700 S ve MF 7700 S serisi traktörlerimiz bu yıl devreye giren “Ana Yönetmelik (MR)” uyarınca diğer markalarda olduğu gibi operatör ve kullanıcılar için eklenen bir çok güvenlik güncellemesi içeriyor.

Bunlar çift açılı geniş yan aynalar, çift hatlı römork fren tesisatı, kilitli motor kaputu, uyarı etiketleri ve gösterge paneli işaretleri, kumanda kolları ve kontrollerin güncellenmesi, kabine erişimin daha emniyetli bir hale kavuşturulmasıdır. MF olarak sadece bunlarla sınırlı kalmadan yeni güncellemeler de ekleyerek yepyeni bir model sunuyoruz. Bu traktörler 75-405 hp arasında bir segmenti kapsıyor ve AGCO Massey Ferguson'un Fransa Beauvais fabrikasında üretiliyor.”

ÇİFTÇİLERİMİZİN İSTEKLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Aşçı yeni modellerde çiftçilere fayda sağlayacak pek çok yenilik olduğunu belirtirken “Massey Ferguson'u uzun çalışma saatleri ve günleri boyunca kullanan müşteriler için, daha fazla konfor sağlamak amacıyla eklenen güçlü bir çalışma lambaları ile geceyi gündüze dönüştürmek artık mümkün. Her yıl standımıza gelip fikirlerini paylaşan, öneri ve isteklerini ileten çiftçilerimizi memnun edecek, onlar için fayda sağlayacak yenilikleri gerçekleştiriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251