Maden suyuna mandalina tadı

Beypazarı Maden Suyu, ürün çeşidine 'Mandalina Aromalı Maden Suyu'nu da kattı.

banner255
Maden suyuna mandalina tadı
banner200

Yeni ürünle ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: "Maden Suyunun vücudumuz ve sağlığımız için olan önemi herkes tarafından biliniyor. Hücrelerin sağlıklı olabilmeleri ve fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri için minerallere ihtiyaçları var. Kan oluşumu, sağlıklı sinir fonksiyonları ve diğer birçok faaliyet için vücudumuz mineralleri kullanıyor. Vitaminler gibi, mineraller de vücudun enerji üretme, büyüme ve iyileşme gibi fonksiyonları sağlamasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla vitamin ve diğer besinlerin vücuda yararlı olabilmesi için de minerallere ihtiyaç duyuluyor. Bu ihtiyacı karşılamak için de günde en az 2 şişe maden suyu tüketmek gerekiyor. Limon , Elma, Vişne, Çilek, Nar ve C vitaminli limon aromalı maden suyunun yanı sıra Mandalina aromalı çeşidi ile eşsiz bir lezzet yakalayan Beypazarı Maden Suyu, mandalina aromalı maden suyu ile yaza hazır.

Yazın gelmesiyle birlikte doğal maden suyu tüketimi de aynı oranda artıyor. Uzmanlar doğal maden suyunun ihtiva ettiği minerallerin birçok hastalığa derman olduğunu vurgulayarak 7 den 70'e her bireyin tüm mineral ihtiyaçlarının sağlanması için günde en az 2 şişe doğal maden suyu tüketilmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Tüm meyve aromalı çeşitlerini üretirken yüzde 100 maden suyu kullanan ve zengin mineralleri ile Beypazarı Doğal Maden Suyu tesislerinde özel olarak üretilen Mandalina Maden Suyu bir yandan damak tadınızı güzelleştirirken diğer yandan vücudunuzun mineral dengesini sağlıyor.

Doğal maden sularında çözünmüş bulunan kalsiyum, magnezyum ve sodyum gibi ana mineraller, florür, iyot gibi eser elementler ve bikarbonat, sülfat gibi iyonların, bir dizi fizyolojik fonksiyonlar üzerine destekleyici etkileri ve birçok hastalıkların tedavisinde de olumlu etkileri tespit edilmiştir.


YORUM EKLE
banner151

banner251