, şeker çalışanları ve çiftçiler çocukları ile birlikte katıldılar. Kayseri Şeker gölündeki tesislerde yapılan bayramlaşma için gelen çocuklar şiirler okuyarak bayramlaşmaya katkı sağladılar.

" />

Çocuklar bayram yaptı

Kayseri Şeker'de Büyük Şeker ailesinin geleneksel bayramlaşması yapıldı. Bayramlaşmaya Yönetim kurulu üyeleri, şeker çalışanları ve çiftçiler çocukları ile birlikte katıldılar. Kayseri Şeker gölündeki tesislerde yapılan bayramlaşma için gelen çocuklar şiirler okuyarak bayramlaşmaya katkı sağladılar.

Çocuklar bayram yaptı
banner282

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer ve Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Avni Hokka Ömeroğlu, Yönetim Kurulu üyelerinden İlhan Argun, Harun Halıcı, Nizamettin Çatak, denetim kurulu üyeleri Mehmet Güntay, Mahmut Özdevecioğlu, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim kurulu üyelerinden Hurşit Dede, Halis Lektemur, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli ve diğer yetkililerin de hazır bulunduğu Büyük Şeker ailesi bayramlaşma töreninde Başkan Akay ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından bayram hediyesi olarak çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı.

YORUM EKLE